Новини

22 січня
Минає сторіччя історичної події для України, територія якої завжди була розірвана між кількома імперіями. В 1919 році українці вперше продемонстрували бажання бути єдиною нацією, єдиним народом і виявили своє прагнення мати власну соборну незалежну державу.
 
22 січня
Активісти партії ВОЛЯ закликають прикарпатців долучитись до порятунку життів, здавши кров. Задля благородної справи вони днями прийшли до Івано-Франківської обласної станції переливання крові.
 
22 січня
На Житомирщині порушено кримінальне впровадження по факту погроз вбивством координатору міжокружного штабу партії ВОЛЯ в області Станіславу Лужанському.
 
21 січня
Чи існують в Україні проблеми з правами жінок і чи має жіноче представництво бути більшим в Парламенті та Уряді. Такі питання керівник фракції «ВОЛЯ» в Івано-Франківській облраді, одна із членів ради партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала підняла на своїй сторінці у фейсбук та запропонувала створити в облраді міжфракційну групу «Жінки Прикарпаття».
 
21 січня
На Житомирщині на вимогу депутатів ВОЛІ Гришковецької селищної ради поновили розслідування по факту незаконної передачі у приватну власність членам фермерського господарства «Верболози» 27 гектарів землі загальною вартістю 6,4 млн гривень.
 
21 січня
Уже у лютому камерному хору «Феліціо» з Надвірної виповниться 20 років. Його учасники виконують релігійні, світські пісні, щотижня співають літургію, а на Різдвяні свята неодмінно весело та гучно колядують. Художній керівник колективу Наталя Байдак, яка є депутатом надвірнянської міськради від партії «ВОЛЯ».
 
21 січня
Повідомляємо про скликання XVIІ Позачергового З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ», який відбудеться в неділю, 27 січня 2019 року о 14 год. 00 хв.
 
21 січня
Елементи прямої демократії, які потрібно запроваджувати в Україні, дадуть змогу громадам діяти відповідно до власних переконань, а не за вказівкою «згори».
 
21 січня
Мораторій на експорт лісу-кругляка дав позитивний ефект для Україні і не суперечить договору про Асоціацію з Європейський Союзом.
 
21 січня
ВОЛЯ Сумщини на честь Водохреща організувала в місті Білопілля святкове купання для всіх бажаючих. Активісти потурбувалися не тільки про ополонку і церемонію освяти купелі, а й про гарячий чай та каву для всіх, хто цього дня насмілився купатися.
 
18 січня
Розмитнення автомобілів в Україні має відбуватись за ставкою 10% від вартості машини, тоді всі українці, які їздять на автомобілях з іноземною реєстрацією, зможуть їх розмитнити.
 
18 січня
Держава має дати шанс малому та середньому бізнесу розвиватися , а не знищувати його. Про це у стінах ВР заявив народний депутат, лідер партії ВОЛЯ, який йде в Президенти Юрій Дерев'янко. Поруч із ним представник спільноти середнього та малого бізнесу Семен Кривонос.
 
18 січня
У селі Кривець, що на Богородчанщині, батьки, чиї діти навчаються в місцевому НВК, вимагають негайного ремонту школи. Підтримує батьківську громаду депутат від "ВОЛІ" Марія Рудик.
 
17 січня
Верховна Рада має ухвалити закон № 9481 про припинення перевірок малого і середнього бізнесу до проведення справжньої ліберальної податкової реформи.

Пошук