3 червня, 08:10

Благодійний фонд Дерев’янка нагородив кращих учнів і вчителів Тисменицького району. ФОТО+ВІДЕО

Наше майбутнє у їхніх руках. Вже ввосьме Всеукраїнський благодійний фонд народного депутата України, лідера партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка відзначає кращих учнів Тисменицького району. Сертифікати з грошовими преміями отримують переможці всеукраїнських та обласних предметних олімпіад, різноманітних конкурсів з навчальних предметів.


 «Саме вам будувати нашу Україну, гідне життя для себе і для своїх дітей. І я особисто, як мама двох учнів хотіла, щоб ви досягали великих результатів в Україні та отримали визнання в цілому світі .Щоб ви стажувалися, отримували досвід за кордоном, але обов'язково працювали тут, в Україні», - каже координатор партії «ВОЛЯ» в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк.

Тож один за одним на сцену тутешньої школи виходять майбутні художники, вчителі, лікарі, архітектори та політики. Кажуть, вже мають чимало планів на майбутнє. А головне - сили і бажання змінювати свою країну на краще.

Титр: Володимир Книгиницький-переможець обласної олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління

«Я би хотів , щоб казали не Україна йде до Європи, а Європа до України. І вони вже хотіли жити, як у нас. І люди звідти їхали до нас , щоб покращити своє життя , а не ми до них», - каже переможець обласної олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління Володимир Книгиницький.

Перемоги учнів , кажуть організатори, не були б можливими без тих, хто щодня вкладає душу в цих хлопців та дівчат. Тож грошові винагороди від Благодійного Фонду Юрія Дерев'янка отримали і педагоги.

 «Кожен вчитель повинен гордитися тим, що його учень здобуває якихось успіхів і навіть , коли він перевершує вчителя - найбільше досягнення», - каже вчитель образотворчого мистецтва Василь Сендецький.

Відзначимо, що цьогоріч нагородження переможців олімпіад від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка уже відбулось в Богородчанах, Бурштині та Більшівцівській ОТГ, а також у Рожнівській ОТГ та Рожнятівському районі.