30 травня, 12:55

Кращі учні та вчителі з Рожнівської ОТГ отримали грошові нагороди від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. ФОТО

Грошові сертифікати у сумі від 500 до 2000 гривень від Всеукраїнського благодійного фонду Дерев’янка отримали семеро школярів та шестеро педагогів Рожнівської ОТГ.

Привітав талановиту молодь і їхніх наставників із здобутками депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк.

«Мені надзвичайно приємно нагороджувати талановитих дітей та їхніх вчителів, адже продемонстрований високий результат є наслідком щоденної, наполегливої праці, гордістю та прикладом для наслідування! Ми переконані, що вручені нагороди будуть мотивувати їх до нових звитяг. А проведення таких заходів сприятиме розвитку талановитої молоді, яка гідно представлятиме рідний край не тільки на національному, а й на світовому рівні», - говорить Олег Атаманюк.

Окрім того, депутат облради від «ВОЛІ» провів зустріч з педагогічним колективом Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини. За сприяння Олега Атаманюка, з обласного бюджету були виділені кошти на придбання ноутбуку і мультимедійного обладнання для цього ліцею.

Відзначимо, що щороку Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка нагороджує найуспішніших учнів Прикарпаття сертифікатами на отримання одноразових грошових стипендій. Традиційно нагороджують також і вчителів, які готують дітей до предметних олімпіад вищого рівня.

Цьогоріч нагородження переможців олімпіад від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка уже відбулось в Бурштині та Більшівцівській ОТГ.