21 січня, 14:02

Юрій Дерев’янко привітав Пасічнянську ОТГ зі створенням та побажав успіху новій громаді

Лідер партії «ВОЛЯ», екс-нардеп Юрій Дерев’янко схвально оцінює утворення Пасічнянської громади, вважаючи, що в неї є всі шанси для розвитку та процвітання.

На першій урочистій сесії Пасічнянської ОТГ Дерев’янко зазначив:

«Збулось те, про що три-чотири роки назад ми не могли мріяти. Адже в такому форматі пасічнянська громада на всіх проектах і картах була відсутня. Але, дякуючи волі Божій та мудрості громад Пасічної, Биткова та села Пнів, а також колосальній роботі депутатів, голів, ОТГ таки вдалось утворити.

Я дуже добре знаю, як створювались всі громади в нашій області та й, загалом, в Україні. Тому що ми започатковували цей процес. Дуже багато аналізували чи буде пасічнянська громада спроможна, чи матиме можливість для розвитку, забезпечення хорошого життя для своїх мешканців. Відповідь була: так».

Юрій Дерев’янко висловив переконання, що ця громада буде однією з найкращих не тільки в нашій області, але й в Україні:

«Я вважаю, що це велика честь усім депутатам, а також мешканцям, які надали велику довіру обраному голові Андрію Гунді, щоб почати процес. Це величезна перемога здорового глузду. Демонстрація волі громади та тих людей, які зараз при владі. Бажаю усім: і старостам, які допомагатимуть новообраному голові і народному депутату, який обраний зараз, і голові Надвірнянської райдержадміністрації, щоб ми в єдності отримали максимальний результат. Це унікальний зараз час, коли нас всіх об’єднує одна мета: будувати сильну Україну, сильне Прикарпаття, сильну громаду. У нас є надзвичайно чудові перспективи. Тому усім нам здоров’я та успіхів. І дай Бог, нам усім сили!».

Відзначимо, що вчора відбулась перша урочиста сесія у Пасічнянській ОТГ. Голова громади та депутати офіційно приступили до своїх повноважень.