21 січня, 10:48

Перша сесія Пасічнянської ОТГ: голова громади та депутати офіційно приступили до своїх повноважень

Голова Пасічнянської територіальної громади Андрій Гунда склав присягу, а депутати приступили до своїх повноважень.

Вчора відбулась перша урочиста сесія в ОТГ, де були створені депутатські комісії, обрано секретаря ради та заступників голови.

Розпочали день із Служби Божої в церкві апостолів Петра і Павла, що в селі Пасічна. Отці поблагословили новообраного голову і депутатів. Та побажали усім єдності заради розвитку громади.

Голова Пасічнянської громади Андрій Гунда подякував усім за довіру та закликав депутатів і чиновників до співпраці:

«Нам потрібно пройти з гідністю наступні 9 місяців. Нас має об’єднати ремонт дороги, будівництво нового корпусу школи в Биткові. Будемо працювати і над болючими питаннями. Сподіваюсь, що наші передвиборчі програми будуть виконані хоча б на половину в найближчий час. І ми будемо гідно представляти нашу громаду».

Відзначимо, що 22 грудня перемогу на виборах голови Пасічнянської ОТГ здобув депутат Надвірнянської районної ради від фракцї «ВОЛЯ» Гунда Андрій. За нього проголосували 1767 (47,3%) виборців.

Напередодні виборів Гунда обіцяв у разі перемоги створити у громаді ЦНАП, вирішити проблему з вивезенням сміття та газифікувати всі населені пункти. Також він обіцяв створити у громаді відділ з 3-4 людей, які займатимуться написанням міжнародних проєктів.