2 липня, 10:37

Відомий лікар, депутат облради від «ВОЛІ», який йде у Верховну Раду, представив свою програму

Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ», відомий лікар-хірург з Прикарпаття Олег Атаманюк у своїй передвиборчій програмі до Парламенту, пропонує створити в Україні державу-сервіс та ввести пряму демократію. Велике значення надає також питанням безпеки і захисту навколишнього середовища.

Олег Атаманюк балотується до Верховної Ради від 89 виборчого округу (Косів, Верховина, Снятин). Основними аспектами його програми є:

1.БЕЗПЕЧНА КРАЇНА. Формування професійної армії за стандартами НАТО, та доповнення її резервною армією, з військовим бюджетом не менше 5% ВВП.

2.ДЕРЖАВА-СЕРВІС Держава має бути сервісом для громадян, а чиновники – менеджерами, які ці сервіси надають. Передбачає:

•Отримання сервісів через електронний кабінет.

•Скорочення чисельності чиновників.

3.ПЕРЕХІД ДО ЕЛЕМЕНТІВ ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ. Йдеться про впровадження електронного голосування. На думку Атаманюка, це дешевші, прозорі та захищені від фальсифікацій вибори та можливість голосувати українцям закордоном.

Окрім того, Олег Атаманюк виступає за:

•Відкриті виборчі списки без «мажоритарки».

•Зняття депутатської недоторканності.

•Відкликання депутатів та чиновників.

4.ЗАХИСТ ПРИРОДИ – УМОВА ЯКОСТІ ЖИТТЯ

Для цього необхідно:

•Зупинити незаконну вирубку лісів та забезпечити їх відновлення.

•Запустити систему моніторингу та контролю за станом води, ґрунтів, повітря.

•Посилити покарання за порушення природоохоронного законо-давства.

•Сприяти застосуванню еко-інновацій, екологічно чистих техно-логій, альтернативної енергетики.

•Сприяти розвитку зеленого туризму.

Відзначимо, що Олег Атаманюк народився 08 серпня 1981 року у селі Трач, Косівського району.

У 2003 році закінчив з відзнакою Івано-Франківську державну медичну академію і отримав кваліфікацію лікаря. У 2005 році завершив навчання в інтернатурі та здобув кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія».З серпня 2003 року по теперішній час працює в Івано-Франківському національному медичному університеті, спершу як асистент, а з 2009 року, після захисту дисертації та отримання вченого ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «хірургія», як доцент кафедри. Є автором 49 друкованих наукових робіт, 4 винаходів та 11 раціоналізаторських пропозицій. Хірург вищої кваліфікаційної категорії.

Останні 4 роки є депутатом Івано-Франківської обласної ради. Одружений, виховує доньку.

«Саме моя дочка – мій основний мотиватор для роботи, адже хочу залишити нашим дітям країну, громадянством якої вони б пишалася. Україна починається з кожного з нас, тому тільки від вас залежить, чи 21 липня в цьому тексті з’явиться новий розділ.Час змін настав! Змінимо країну заради майбутнього наших дітей!», - говорить Олег Атаманюк.