9 вересня, 12:29

Незаконний видобуток граніту в Гніванському кар’єрі: «ВОЛЯ» вимагає АП вплинути на бездіяльність силовиків

Координатор Вінницької обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Гніванської міської ради Сергій Сергієнко закликає Президента України відреагувати на бездіяльність правоохоронних органів у боротьбі з незаконним видобутком граніту. 

З відповідною вимогою він навідався в Адміністрацію Президента та домігся призначення зустрічі з главою Офісу Президента Андрієм Богданом.

«У Гніванському кар’єрі відбувається порушення законодавства та нанесення державі збитків в надвеликих розмірах, а правоохоронні органи абсолютно бездіяльні. Надра належать народу України, і Президент як гарант Конституції має забезпечити дотримання прав людей, адже в українців грабують сотні мільйонів гривень», - наголосив він.  

В АП запевнили Сергієнка, що візьмуть ситуацію під контроль та призначили зустріч з Андрієм Богданом у середу 11 вересня. 

«Для мене це поки просто слова, хочу почути це особисто від керівника Офісу Президента Богдана. Я надам йому всі документи та сподіваюсь на якнайшвидшу реакцію. Прокуратура не виконує свої обов’язки, поліція не розслідує кримінальні справи. Коли державні органі бездіють – глава держави має відреагувати і забезпечити дотримання прав людей», - зазначив Сергієнко.

Нагадаємо, Сергій Сергієнко неодноразово звертався у поліцію, прокуратуру, СБУ щодо незаконного видобутку граніту у Гніванському кар’єрі. Граніт видобувається без ліцензії на видобуток з порушенням екологічних нормативів. За заявами Сергієнка з приводу цього поліцією було відкрито кримінальне провадження, втім розслідування так і не зрушило з місця. Крім того, за позовом Сергієнка суд зобов’язав СБУ розслідувати дані злочини та реакції досі немає.