27 вересня, 09:40

На Житомирщині РУХ НОВИХ СИЛ вимагає відставки міського голови (ВІДЕО)

У Бердичеві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вимагають відставки міського голови Василя Мазура та зменшення ціни на водопостачання для населення.

Про це заявив координатор РНС у місті,депутат міської ради Станіслав Лужанський під час акції протесту проти грабіжницьких тарифів на холодну воду, який нині складає 23 гривні за кубометр  

«Ми сьогодні зібралися для того, щоб запитати у нашої влади, чому вона на сесії не проголосувала і не зменшила вартість тарифів на воду. Міський голова повинен піти. Він повинен нести відповідальність за те, що він наробив у Бердичеві за ці роки. Так, ремонтують площу, ремонтують центр, а подивіться, що робиться на окраїнах міста! Де наші дороги? Я думаю, що всі ми спільно маємо боротися з цією системою і не допускати до влади тих, що 20 років розкрадали нашу державу!», - наголосив Лужанський.


Весь удар обурених протестуючих взяла на себе Таміла Павлішина, пояснюючи, що міський голова Василь Мазур із своїми заступниками нині перебуває у відрядженні та вирішує важливі для міста питання. 

Заступник міського голови намагалася роз’яснити, що той же такий водоканал – самостійний господарюючий суб’єкт, що це не бюджетна організація, що нині у планах завдяки підтримці НЕФКО вирішити питання водопостачання, як це було вирішено з освітленням у місті, тощо.

Проте, навіть із залученням коштів НЕФКО у питанні водопостачання різко зростуть ціни на необхідне обладнання і це стовідсотково вплине на тариф. Таміла Павлішина намагалась нагадати про події дворічної давнини, коли у міста був шанс взяти участь у спеціальній програмі і отримати 300 мільйонів для заміни водопроводу у Бердичеві, та і тут присутні не хотіли цього слухати, стверджуючи, що і цей кредит потім впав би на плечі бердичівлян, дітей та навіть внуків. 

Зазначимо, що у акції взяли участь близько сотні бердичівлян, серед яких представники таких політичних сил, як «Рух Нових Сил», ВО «Свобода»,«Правий Сектор», ВО “Батьківщина”та «Радикальна партія.

«Наші вимоги– це скасування необгрунтованих тарифів, знаходження коштів для будівництва очисних споруд. Адже, за 16 років кричущої безгосподарності незмінного міського голови Бердичів став депресивним містом з високими корупційними ризиками, непридатним для комфортного проживання українців. Потрібні термінові зміни підходів в управлінні містом та змінити міського голову!», - підсумував Лужанський. 

Нагадаємо, що НЕФКО – коротка назва Північної екологічної фінансової корпорації (Nordic Environment Finance Corporation – NEFCO), створеної в 1990 році п'ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, головним чином, у країнах Центральної і Східної Європи, включаючи Росію, Білорусь і Україну.