15 травня, 13:21

На Сумщині активісти ВОЛІ виступили проти здирницьких тарифів на воду і водовідведення

На Сумщині активісти ВОЛІ виступили проти незаконного підвищення тарифу на водовідведення та водопостачання для мешканців міста Білопілля. Рішення про підвищення цін на комунальні послуги було ухвалено з порушенням процедури і без публічних громадських слухань. Про це повідомив активіст ВОЛІ Вадим Сохань.  

«Діючий міський голова зробив білопільчанам ще один «святковий» подарунок. На сайті міської ради було опубліковано рішення виконавчого комітету про затвердження тарифу на водопостачання та водовідведення. Відтепер всі жителі нашого міста будуть платити за воду дорожче. Найцікавіше, що це рішення було прийнято таємно. Бо є проект рішення на сайті. Бо є проект рішення на сайті, де не вказано, коли саме буде розглядатися це рішення», - обурився Сохань.

Він додав, що партійці ВОЛІ будуть домагатися від міської влади обґрунтування нового тарифу та публічного обговорення даного питання. Зазначимо, що нова ціна за водопостачання для білопільчан складає 17,39 грн/м3, за водовідведення 24,42 грн/м3, а за обслуговування за обслуговування мереж 1,579 грн за кожен метр квадратний.