20 грудня, 13:00

На сесії облради Олег Атаманюк підняв питання щодо ремонту доріг у Косівському районі

Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк запитав у директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова щодо ремонту автомобільних доріг С090801 Пістинь-Космач та о090702 Загайпіль-Пістинь.

«Дорога Пістинь-Космач потребує подальшого ремонту. Попри позитивну динаміку в ремонті цієї дороги, коли нам практично щороку вдається поступово ремонтувати фрагменти дорожнього покриття, вона потребує подальшого фінансування для завершення капітального ремонту. Що планується зробити у 2020 році?  

Друге питання, яке турбує мешканців мого округу, це дорога Загайпіль-Пістинь, зокрема, в межах населених пунктів Микитинці та Пістинь. Уже впродовж декількох років від керівництва держадміністрації я чую обіцянки про ремонт даної ділянки дороги. У громаді складається напружена ситуація. Особливо, це було відчутно у той момент, коли вимагаючи будівництва дороги Яблунів-Делятин протестувальники блокували дорогу у Стопчатів і дорога Загайпіль-Пістинь залишалось найближчою сполучною артерією між Коломийським і Косівський районом. Люди також хотіли вдатись до блокування дороги. Наводячи аргументи здорового глузду і обіцяючи здійснити ремонт цієї ділянки, блокування не відбулось. Проте обіцянок попередня влада так і не дотрималась», - говорить Атаманюк.  

Сазонов відповів, що він має сподівання, що дороги Загайпіль-Пістинь і Пістинь-Космач будуть профінансовані у наступному році, залучаючи кошти з різних джерел.  

«Що стосується поточного дрібного ремонту в межах тих населених пунктів, які ви назвали, то я давав завдання щодо цього і перевірю його виконання», - говорить директор ДП «Дороги Прикарпаття».