22 листопада, 12:58

Депутатка "ВОЛІ" вимагає у Коростенської міської влади втрутитись у вирішення проблеми із забрудненням річки Уж

Депутатка Коростенської міської ради на Житормирщині Леся Грищенко вимагає втручання міської влади у вирішення проблеми із забруднення річки Уж.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

"Мою пропозицію комісія підтримала: питання щодо вчорашніх скидів у річку внесено в порядок денний, розглянуто позачергово, взято на контроль", - зазначила депутатка.

Крім того, як повідомила Грищенко, вона запропонувала дати доручення уповноваженим органам негайно розібратися в ситуації, визначити відповідальну особу, встановити чіткі часові рамки для виконання доручення та надати офіційну відповідь за результатами проведеної роботи.

Вона відзначила, що на засіданні комісії була озвучена інформація щодо можливих причин недавніх скидів у річку Уж; про факт місячної давнини (коли нижче за течією в результаті несанкціонованих скидів загинуло майже 200 тон риби, збитки оцінено у 7,3 млн.грн., відкрито кримінальне провадження); про нещодавній черговий мор риби біля Поліської ГЕС.

"На жаль, представники виконавчих органів і цього разу не змогли надати конкретну відповідь про вжиті міською владою заходи в результаті отримання інформації про чергову загибель біоресурсів у с.Поліське", - зазначила Грищенко.

Нагадаємо, на звернення Лесі Грищенко щодо масової загибелі риби у річці Уж, державне агенство з рибного господарства відповіло, що збитки сягають 7,3 млн гривень.