30 жовтня, 13:25

Депутат ВОЛІ обурений порушенням регламенту на сесії Білопільської ОТГ

Депутат Білопільської ОТГ від партії «ВОЛЯ» Вадим Сохань закликав депутатів та керівництво ради Білопільської ОТГ перенести сесію, адже депутатам завчасно не надали порядок дений, а в нього включили важливі для громади питання.
Втім на це не звернули увагу та провели сесію з порушеннями регламенту.
«За 5 хв до початку сесії нам надали порядок денний. Це порушення регламенту, депутати не були готові до проведення сесії та ухвалення рішень», - зауважив Вадим Сохань.
Він зазначив, що врешті на сесії було ухвалено рішення про прийняття десятків комунальних закладів на баланс Білопільської ОТГ.
«Нам на баланс передали школи, заклади культури тощо. Тепер вони фінансуватимуться з місцевого бюджету, а це в совю чергу тягтиме за собою велике скорочення людей. Громада не готова до такого фінансового навантаження», - обурився він.
Крім того, Сохань зауважив, що громада отримала 13 млн субвенції, втім не зрозуміло на що та яким чином були розподілені ці кошти.


«Їх просто роздерибанили. Проводили ремонтні роботи за 1,5 млн, закупівлі до 200 тисяч, все проводили не через тендер», - зазначив він.
Сохань повідомив, що на сесію виносять питання про виділення земельних ділянок, та інформацію про це приховують.


«Коли відкриваєш на сайті міської ради порядок дениний - там пише, що це конфіденційна інформація, немає даних про те, хто отримує ділянку, на якій вулиці ця ділянка знаходиться, під що її виділяють», - обурився депутат.