СТОП - ПЕРЕВІРКАМ

Захисту прав власників малого та середнього бізнесу України.

Стоп - перевіркам, один із напрямків президентської програми кандидата у Президенти України Юрія Дерев’янко, створений для захисту прав власників малого та середнього бізнесу України, що потерпають від тотальних перевірок державними контролюючими органами.

Ми виступаємо проти знищення малого та середнього бізнесу в Україні наїздами Держпраці, Державної фіскальної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної екологічної інспекції та безлічі інших. 

У боротьбі за права підприємців, Юрій Дерев’янко заручившись підтримкою тисячі власників малого та середнього бізнесу з усієї України, здійснив перший крок у покращенні умов та збереженні їх діяльності, а саме зареєстрував у ВРУ законопроект № 9481 про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання підприємництва та продовження мораторію до повної лібералізації податкового законодавства, а також запропонував реальні кроки протидії чиновницькому свавіллю. 

Ліберальна податкова реформа має полягати у скороченні кількості і розміру податків, щоб фіскальний тиск на ВВП був не 43%, як зараз, а принаймні 30% для початку, кожен підприємець міг чесно сплатити податки, а фіскальна служба не використовувала свої повноваження для грабежу підприємців та отримання хабарів.

Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року Мораторій на перевірки, який діяв з 2015 року скасовано. Від нині державним контролюючим органам ніщо не перешкоджає на рівні закону «шманати» залишки Українського бізнесу.

Законопроект № 9481 стосується не лише мораторію на перевірки, а й передбачає, виділення державою не менше 1% від загального обсягу видатків державного бюджету на підтримку малого і середнього бізнесу.

Юрій Дерев’янко спільно з адвокатом та громадським активістом Семеном Кривоносом висловив готовність як народний депутат, допомагати кожному підприємцю, що відчув на собі незаконні дії та тиск перевіряючих державних органів, адже на 2019 рік вже заплановано 140 тисяч планових перевірок, окрім них буде відбуватися й позаплановий контроль.

У свою чергу, підприємці з усієї України, для досягнення спільної мети та обміну усіма випадками тиску на бізнес, повинні обмінюватись досвідом та відпрацьовувати ефективні механізми протидії цим перевіркам.

Для цього, командою Юрія Дерев’янко створено відкриту групу в Facebook #перевіркаСТОП9481, що  об'єднує власників малого та середнього бізнесу для недопущення винищення приватного бізнесу в Україні.


Посилання скопійоване!