ПРАВО НА ЗБРОЙНИЙ ЗАХИСТ

Наша Воля - рівні можливості кожного українця на захист свого життя.

Необхідність кожного українця отримати право на зброю передбачено конституцією України, що гарантує кожному право захищати своє життя і здоров'я, життя та здоров'я інших людей від протиправних посягань. Дане фундаментальною конституцією право в Україні є обмеженим.

Нині в Україні обмежено право громадян мати вогнепальну зброю та використовувати її для самозахисту.

Водночас в наші країні існує 6 млн одиниць нелегальної вогнепальної зброї.

Світовий досвід вказує на те, що в розвинених країнах кількість легальної зброї призводить до зниження рівня злочинності.

За офіційними даними у Пострадянських країнах, зокрема Прибалтики та в Молдові після надання громадянам дозволу на легальну зброю, рівень злочинності знизився на 40-70%.

Натомість в Україні, за минулі два роки рівень злочинності зріс на більш як 50%.

«Вбиває не зброя, а людина», отже варто боротись зі злочинністю, а не зі зброєю.

Згідно з соціологічним дослідженням 2016 року всього 6% українців задоволені роботою правоохоронних органів. Понад 50% громадян вважають, що поліція не справляється зі своїми обов'язками. Недореформована українська поліція виявилась безсилою перед зростанням злочинності. Відповідно, чесний українець залишається беззахисним перед озброєним нелегальною зброєю злочинцем.

Протягом останніх двох років частина громадян, що бажають придбати зброю для захисту себе та рідних зросла майже до понад 27%.

Українці мають отримати право на захист. Озброєні громадяни, значить вільна країна.


Партія ВОЛЯ є ліберальною політичною силою, тому виступає проти штучних обмежень з боку держави прав громадян, прописаних в Конституції, та наполягає на унормуванні на законодавчому рівні питання «права на захист» з можливістю надання громадянам права мати легальну короткоствольну вогнепальну зброю, придбану під жорстким контролем держави, а також можливості нею користуватися згідно з законом. 

Нині, ми пропонуємо ухвалити у Верховній Раді відповідне законодавство, яке стосується обігу зброї, придбання зброї, використання зброї. 

Держава, у свою чергу має створити чіткі правила стосовно можливості придбання зброї українцями, зокрема:

— Відповідний стан психічного здоров’я, який необхідно періодично підтверджувати.

— Проведення навчання та здачу іспитів на предмет вміння користуватися зброєю.

— Підтвердження наявності відповідних місць зберігання зброї.

— Відповідний стан психічного здоров’я, який необхідно періодично підтверджувати. 

— Проведення навчання та здачу іспитів на предмет вміння користуватися зброєю. 

— Підтвердження наявності відповідних місць зберігання зброї. 

Партія ВОЛЯ та кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко переконані, що українці повинні мати право не лише володіти зброєю, а й захищати себе за її допомогою, що зробить Україну більш безпечною.  

Тема власної безпеки стала однією з пріоритетних напрямків у розроблені стратегії розвитку суспільства запропонова командою Юрія Дерев’янко.

Керівник фракції партії ВОЛЯ в Коростишівській міській раді Антон Соболівський під час З’їзду політичної партії оголоси чітку аргументацію щодо необхідності легалізації вогнепальної зброї, підкресливши, що нині мало хто почувається безпечно та комфортно на вулиці й в дома. Безпека означає комфорт та спокій, про що свідчить світовий досвід, розвинених країн у яких кількість легальної зброї призводить до зниження рівня злочинності. 

Відповідно до цього, партія ВОЛЯ розпочала рух, який називається «Право на захист». 

Його метою є надання кожному українцю права, за допомогою зброї захищати себе та членів своєї сім’ї, якщо буде здійснено напад. Кожна людина повинна мати можливість себе захистити, тим паче, що ми не можемо сподіватись на правоохоронні органи.  

Нині в Україні, єдиний політик, який піднімає питання особистої безпеки та оборони на законодавчому рівні є Юрій Дерев’янко. 

Юрій Дерев’янко ще 2 роки тому став головою міжфракційного об’єднання в ВРУ «Право на захист», метою якого є надання усім громадянам права захистити себе та членів своєї сім’ї. Та запропонував створити спільний для інтересів громадян законопроект «Про використання з метою самозахисту цивільної зброї». 

До нині у Верховній Раді України зареєстровано лише два законопроекти, що вказують здебільшого на міри покарання за використання зброї, а не можливі фактори її застосування у цілях захисту себе та свого майна. 

Наша Воля – це перш за все право на особистий захист, спокій, комфорт що можливий лише у безпечній країні.


Посилання скопійоване!