ДОСТУПНЕ АВТО

Доступне розмитнення авто для кожного українця.

Доступне авто - ініціатива створена у рамках президентської програми кандидата у Президенти України Юрія Дерев’янко.

Відстоюємо право більше 1 млн. українців, власників ЄвроАвто, на доступне розмитнення 10% від вартості автомобіля. 

Нині, кандидатом в Президенти України, Юрієм Деревянко, здійснено перший та головний крок в інтересах водіїв ЄвроАвто, а саме зареєстровано у ВРУ законопроекти №9518 та №9519 за якими єдиний податок на розмитнення авто становитиме 10%  від вартості транспортного засобу, незалежно від віку авто, об’єму двигуна тощо. Додатково при розмитненні власник буде сплачувати 1,5% військового збору і 3% в пенсійний фонд. Загалом - 14.5% від вартості авто. Жодних сплат акцизів та ПДВ.

Дані законопроекти створені разом з 80 громадськими організаціями та ініціативними групами, що налічують більш як 10 тис. українців. Нашу ініціативу підтримали сотні тисяч людей по всій країні.

Законопроект №9518 передбачає внесення змін до Податкового кодексу, яким пропонується звільнити водіїв на три роки від сплати податку на додану вартість і від акцизу операції з ввезення в Україну в митному режимі імпорту транспортних засобів.  

Законопроект №9519 вносить зміни до Митного кодексу, скасовуючи «добровільну сплату» до державного бюджету коштів в сумі, що дорівнює розміру 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, фізичною особою, яка декларує таке авто для вільного обігу на митній території України.   

Крім того Дерев’янко пропонує доручити Кабміну внести на розгляд Верховної Ради пропозиції щодо спрямування у 2019 - 2022 роках на пенсійне забезпечення надходжень митних платежів, отриманих при митному оформленні транспортних засобів, що були ввезені на митну територію України протягом трьох років з дня набрання чинності законів.  

Також депутат пропонує внести зміни до закону «Про Національну поліцію», заборонивши поліцейським зупиняти автомобілі на єврономерах для додаткової перевірки документів.

У рамках руху за "Доступне розмитнення авто 10% для всії" активістами партії Воля зі всієї України ініційовано та проведено автопробіги на підтримку запропонованих законопроектів.

Акції протесту проти здирницького розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією стартували у кожному місті, по усій території України. До участі у мирних акціях волевиявлення, ініційованих автомобілістами - активістами приєднується й автор законопроектів, народний депутам та кандидату у Президенти України Юрій Дерев’янко, щоб спільними зусиллями відстояти право українців на доступне авто.

Автопробіг містом Чернівці.

Посилання скопійоване!