Новини

2 листопада
В соцмережах поширюють неправдиву інформацію про нібито балотування мера Нетішина Олександр Супрунюка, який є активістом партії «ВОЛЯ», в народні депутати від партії «Батьківщина».
 
6 червня
Минуло вже три роки з дня обрання людини ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Олександра Супрунюка на посаду міського голови Нетішина Хмельницької області.
 
30 травня
У місті Нетішині на Хмельниччині почався ямковий ремонт дорожнього покриття.
 
15 травня
Станом на 2016 рік Нетішин став містом з наймолодшим населенням в Україні та лідером зі зростання кількості мешканців в регіоні.
 
13 травня
У Нетішині на Хмельниччині консультанти "ПУЛЬС" розповіли про економічний розвиток міста та перспективи в контексті децентралізації.
 
11 травня
У Хмельницькій області тільки три міста на 100% забезпечили будинки відповідним обладнанням – це Хмельницький, Нетішин та Волочиськ. Решта населених пунктів суттєво відстає від графіку.
 
28 квітня
29 квітня 2017 року у місті Нетішин на Хмельниччині за підтримки мера від ВОЛІ_РУХУ НОВИХ СИЛ Олександра Супрунюка відбудеться грандіозний святковий концерт з нагоди 20-ти річчя вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж".
 
26 квітня
У Нетішині Хмельницької області за ініціативи міського керівника Олександра Супрунюка (ВОЛЯ – РУХ НОВИХ СИЛ) провели перший економічний форум.
 
12 квітня
Проект «Мій вибір» презентували на зустрічі міського голови Нетішина від партії «ВОЛЯ» Олександра Супрунюка із лідерами учнівського самоврядування, на якій ішлося про питання профорієнтації.
 
16 грудня
Фракція партії «ВОЛЯ» в Нетішинській міській раді у складі 10 чоловік відзвітувала перед громадою за свою діяльність. Зал був повний, почути звіт людей ВОЛІ прийшло дуже багато мешканців міста.
 
25 листопада
Мер Нетішина Олександр Супрунюк та народний депутат Юрій Дерев’янко відзвітували за рік роботи політичної партії «ВОЛЯ» на благо мешканців міста Нетішин Хмельницької області.
 
1 червня
Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет нагородив медаллю Української православної церкви «За жертовність і любов до України» міського голову Нетішина, людину ВОЛІ Олександра Супрунюка.
 
30 травня
Члени виконкому Нетішинської міської ради своїм рішенням затвердили акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу Спеціалізованої медико-санітарної частини №4, який раніше підпорядковувався МОЗ.
 
24 травня
Створення нових робочих місць та якісне медичне забезпечення – головні завдання, які ставить перед місцевою владою нетішинська громада. Про це розповів на прес-конференції для місцевих ЗМІ міський голова Нетішина (Хмельницька обл.), людина ВОЛІ Олександр Супрунюк, оприлюднивши результати дослідження соціально-економічної ситуації територіальних громад, що увійдуть до складу Нетішинської міської ОТГ.

Пошук