Новини

22 січня
Минає сторіччя історичної події для України, територія якої завжди була розірвана між кількома імперіями. В 1919 році українці вперше продемонстрували бажання бути єдиною нацією, єдиним народом і виявили своє прагнення мати власну соборну незалежну державу.
 
22 січня
Активісти партії ВОЛЯ закликають прикарпатців долучитись до порятунку життів, здавши кров. Задля благородної справи вони днями прийшли до Івано-Франківської обласної станції переливання крові.
 
21 січня
Чи існують в Україні проблеми з правами жінок і чи має жіноче представництво бути більшим в Парламенті та Уряді. Такі питання керівник фракції «ВОЛЯ» в Івано-Франківській облраді, одна із членів ради партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала підняла на своїй сторінці у фейсбук та запропонувала створити в облраді міжфракційну групу «Жінки Прикарпаття».
 
21 січня
Уже у лютому камерному хору «Феліціо» з Надвірної виповниться 20 років. Його учасники виконують релігійні, світські пісні, щотижня співають літургію, а на Різдвяні свята неодмінно весело та гучно колядують. Художній керівник колективу Наталя Байдак, яка є депутатом надвірнянської міськради від партії «ВОЛЯ».
 
18 січня
Держава має дати шанс малому та середньому бізнесу розвиватися , а не знищувати його. Про це у стінах ВР заявив народний депутат, лідер партії ВОЛЯ, який йде в Президенти Юрій Дерев'янко. Поруч із ним представник спільноти середнього та малого бізнесу Семен Кривонос.
 
18 січня
У селі Кривець, що на Богородчанщині, батьки, чиї діти навчаються в місцевому НВК, вимагають негайного ремонту школи. Підтримує батьківську громаду депутат від "ВОЛІ" Марія Рудик.
 
16 січня
Ми - не раби, а автомобіль у 21 столітті - не розкіш! Про це у стінах Верховної Ради заявив народний депутат, лідер партії "ВОЛЯ", який йде в президенти України Юрій Дерев’янко. За його словами, від часу прийняття нового закону про євробляхи з понад одного мільйона авто на іноземній реєстрації, які є в Україні, розмитнено лише 25 тисяч.
 
16 січня
ВОЛЯ –партія вільних людей, які чітко знають, як змінити Україну, аби вона таки стала сильною, безпечною та Європейською державою. Про це на своїй сторінці у фейсбук, спілкуючись з українцями, заявив народний депутат, лідер партії ВОЛЯ, кандидад в Президенти Юрій Дерев’янко. Він відзначив, що партія «ВОЛЯ», яка нещодавно вийшла з партії РНС Михайла Саакашвілі, в 2019 році буде брати участь у президентських та парламентських виборах.
 
15 січня
Неякісна вода, ураження навчальних і спальних приміщень грибком та підручники з цвіллю. Через такі причини у селі Кривець, що на Богородчанщині, батьки змушені не пускати близько 250 дітей до школи та садочка. Люди вимагають негайного ремонту НВК та звільнення директорки, завгоспа та медсестри. Школу у Кривці відкрили в 2011 році, а приміщення садочка – у 2018.
 
14 січня
Різдвяне дійство «Коляда у ріднім краю» відбулося під відкритим небом на межі сіл Яблунька та Пороги. Участь у фестивалі взяли близько 4 десятків колективів. Колядували як церковні, шкільні хори, так і родинні гурти та колективи місцевих будинків культури. Підтримує різдвяний фестиваль вже другий рік поспіль депутат Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» Марія Рудик.
 
11 січня
Бал-маскарад для дітей з інвалідністю відбувся у Богородчанах. Організувала його БО «Світла надія». Вихованці організації отримали солодкі подарунки від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка.
 
9 січня
Для розвитку шкіл Косівщини у 2018 році за сприяння депутата Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» Олега Атаманюка з обласного бюджету було виділено близько 700 тисяч гривень. Напрямки освітнього фінансування абсолютно різні – від придбання спортивного інвентарю до комп’ютерного обладнання.
 
29 грудня
Батьки, діти яких навчаються у садочку Кривецького НВК, що в Богородчанському районі, б’ють на сполох через поширення в закладі грибка та наскрізь прогнилу підлогу. Кажуть, попри те, що садочок відкрив свої двері в лютому цього року, зараз там перебувати дітям небезпечно. Тож вимагають негайної заміни підлоги, знищення грибкової інфекції та звільнення керівництва НВК, яке допустило до такої ситуації.
 
26 грудня
Дитсадок для особливих малюків. Зберегти та профінансувати 4 дошкільні групи, які знаходяться при дитячому будинку «Теплий дім» у Долині, вимагають у керівництва Долинщини батьки. Люди кажуть, питання діяльності закладу, де проходять навчально-реабілітаційну програму 46 дітей, постало ще в червні. Підтримує батьківську громаду і депутат Долинської райради, член команди партії "ВОЛЯ" Іван Дирів.

Пошук