Новини

21 січня
Повідомляємо про скликання XVIІ Позачергового З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ», який відбудеться в неділю, 27 січня 2019 року о 14 год. 00 хв.
 
21 січня
Елементи прямої демократії, які потрібно запроваджувати в Україні, дадуть змогу громадам діяти відповідно до власних переконань, а не за вказівкою «згори».
 
21 січня
Мораторій на експорт лісу-кругляка дав позитивний ефект для Україні і не суперечить договору про Асоціацію з Європейський Союзом.
 
18 січня
Розмитнення автомобілів в Україні має відбуватись за ставкою 10% від вартості машини, тоді всі українці, які їздять на автомобілях з іноземною реєстрацією, зможуть їх розмитнити.
 
17 січня
Верховна Рада має ухвалити закон № 9481 про припинення перевірок малого і середнього бізнесу до проведення справжньої ліберальної податкової реформи.
 
17 січня
Заява одного з лідерів партії "ВОЛЯ", народного депутата, кандидата в Президенти України Юрія Дерев'янка.
 
12 січня
Політична партія «ВОЛЯ» визначилась зі стратегією перемоги на виборах, а один з її лідерів, народний депутат Юрій Дерев’янко заявив про мету - вийти в другий тур президентських виборів.
 
11 січня
2019 рік, на який заплановані президентські і парламентські вибори, буде абсолютно вирішальним для долі кожного українця на найближчі 5-7 років.
 
11 січня
Політична партія «ВОЛЯ» прийняла рішення вийти з партнерства з РУХОМ НОВИХ СИЛ та Михайлом Саакашвілі, щоб не втратити шанс у 2019 році змінити Україну.
 
15 листопада
 
17 травня
 
22 червня
Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі провели кількатисячний мітинг під Верховною Радою разом з іншими демократичними силами з вимогою змінити виборче законодавство. У ньому взяли участь представники РУХУ НОВИХ СИЛ, громадянського руху «Хвиля», «Самопомочі», Громадянської позиції, «Альтернативи» та «Свободи».
 
16 червня
Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ разом з багатьма представниками інших молодих та прогресивних політичних партій проведуть масштабну акцію за зміну виборчого законодавства о 9.30 21 червня під Верховною Радою України.
 
30 травня
РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі 30 травня провів з’їзд під будівлею Міністерства юстиції України, вимагаючи скасувати реєстрацію фейкового Блоку Міхеїла Саакашвілі та зареєструвати справжній РНС.

Пошук