Новини

14 вересня
Сьогодні Апеляційний суд Вінницької області продовжує розглядати провадження у справі активіста партії «ВОЛЯ» Юрія Павленка, більш відомого, як Хорт.
 
12 вересня
Народний депутат Юрій Дерев’янко («ВОЛЯ») вимагає від міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака терміново втрутитися в ситуацію з незаконним випалюванням деревного вугілля в місті Нетішин Хмельницької області, яке загрожує екологічною катастрофою. Про це йдеться в депутатському зверненні нардепа, направленому на адресу міністра.
 
6 вересня
 
6 вересня
 
31 серпня
У минулому році українська влада не використала 2 млрд доларів фінансової допомоги іноземних держав через те, що Уряд не визначився, хто і як розподілятиме ці кошти.
 
1 серпня
 
7 червня
Знищення чергових МАФів в Києві, на жаль, не вирішує питання їх функціонування. Проблема «кіосків» полягає в тому, що влада постійно тримає їх на нелегальному становищі, аби збагачуватись завдяки тіньовим схемам. Так прокоментував інформацію КМДА щодо знесення протягом травня в Києві 120 МАФів координатор партії «ВОЛЯ» у Києві Богдан Гребенюк.
 
20 травня
«ВОЛЯ» Києва вимагає притягнути до відповідальності столичних чиновників, які не запобігли кризовій ситуації з «Київським метрополітеном», та наполягає на проведенні відкритих конкурсів на керівні посади ключових муніципальних підприємств. Про це заявив координатора партії «ВОЛЯ» в м.Києві Богдан Гребенюк.
 
12 травня
 
20 лютого
 
20 лютого
 
15 лютого
Ключовою вимогою партії «ВОЛЯ» минулого тижня є скасувати ухвалу Окружного адміністративного суду Києва, що фактично відтермінував вибори до райрад столиці.
 
2 листопада
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк займається популізмом, коли декларує на словах турботу про сім’ї воїнів АТО, і в той же час вже півроку не виконує закон, який би полегшив їх життя.
 
27 жовтня
Попри те, що післявиборчі пристрасті ще триваються, пересічний українець все більше міркує над тим, як перезимувати зиму та не втрапити у боргову яму через захмарні тарифи на газ.

Пошук