31 березня, 13:13

В Одещині голова ОВК і його заступник втекли від розлючених громадян, які не знайшли себе в списках (ВІДЕО)

Голова окружної виборчої комісії № 133 на Одещині Анатолій Шубний втік від громадян, які прийшли подати скарги, бо не знайшли себе в списках. 

Про це повідомила довірена особа кандидата в Президенти України від партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка Світлана Борсукова.

В день виборів багато людей не знайшли свої прізвища в списках, хоча раніше вони завжди там були.

Одна з жінок повідомила, що її чоловік отримав запрошення на вибори, однак коли прийшов на дільницю – себе в списках не побачив.

«Ми прийшли проголосувати на дільницю 511120. Я проголосувала, а мого чоловіка в списках немає, хоча він отримав запрошення. Вони посилаються на те, що він лежить в лікарні, і там його право голосу. Хоча він написав заяву, що він буде голосувати вдома», - обурилась жінка.

Вона додала, що разом з чоловіком приїхали в ОВК №133, щоб подати скаргу. Однак голова комісії Шубний Анатолій Володимирович побіг, сів в машину і поїхав. Немає на робочому місці і його заступника і секретаря комісії.

Багато людей прийшли скаржитись в 133 ОВК на те, що їх немає в списках, зокрема студенти, які прописані в гуртожитку. Натомість в списках є люди, які померли 18-19 років тому.

Нагадаємо, команда партії «ВОЛІ» зафіксувала численні порушення в день виборів Президента, зокрема так звані виборчі «каруселі», відсутність контрольних листів в комісіях та «чергування» людей без посвідчень на дільницях.