9 липня, 14:36

У Миколаєві кандидат ВОЛІ вимагає припинити небезпечну реконструкцію магазину АТБ

У Миколаєві кандидат в народні депутати, якого підтримала партія ВОЛЯ, адвокат Андрій Толпекін вимагає розпочати кримінальне впровадження за фактом незаконної реконструкції приміщень супермаркету АТБ за адресою вул. Космонавтів, 142/1, яка може призвести до обвалу несучих стін у 160-квартирному будинку. Про це він заявив під час акції протесту мешканців багатоповерхівки.

Попри перепони адміністрації, Толпекіну та іншим активістам вдалося пройти до приміщень магазину і переконатися в тому, що наразі несучі стіни не пошкоджені. Проте надалі необхідно провести розслідування і передати справу до суду, оскільки будь-яка реконструкція будівлі можлива лише за погодженням з усіма співвласниками.

«Наразі ми маємо заяву всіх мешканців будинку про вчинення кримінального злочину, щоб було проведено розслідування і притягнуто до відповідальності винних осіб, у разі якщо порушення буде зафіксовано. Також ми маємо наміри подавати заяву до суду, щоб усі перевірки та експертизи відбувались у судовому порядку. І будемо вимагати припинення будь-яких будівельних робіт», - наголосив Толпекін.

Раніше магазин «АТБ-Маркет» за цією адресою відмінили дозвіл на реконструкцію і оштрафували на суму 220 гривень за подачу недостовірних відомостей під час оформлення дозвільної документацією.

Адвокат Андрій Толпекін за підтримки партії ВОЛЯ  балотується як самовисуванець на виборах у Верховну Раду України по 128 мажоритарному округу у місті Миколаїв.