5 червня, 11:05

У Франківську активісти пікетуватимуть будівлю, яку без конкурсу й за безцінь хоче приватизувати «свободівець» Онуфріїв

«Ні розкраданню міського майна!» - під таким лозунгом завтра активісти партій «ВОЛЯ», «Самопоміч», а також ГО «Захист Є» проведуть акцію проти привласнення без конкурсу й за безцінь «свободівцем» Романом Онуфрієвим приміщення на майже 500 кв. м у центрі Франківська.

Нагадаємо, виконком Івано-Франківської міської ради погодив і виніс на сесію питання про включення нежитлових приміщень площею 459,1 кв. м в будинку на вул. Чорновола, 23 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

Як повідомляє інтернет-видання «Курс», міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків не зачитав навіть повну назву проекту рішення, не назвав адресу приміщення – але присутні на засіданні члени виконкому проголосували за винесення його на розгляд міськради одностайно і без запитань.

Це приміщення з квітня 2016 року орендує директор ТОВ "Місто-НВ", очільник франкції "Свобода" в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв.

Згідно з договором, приміщення на Чорновола, 23 площею 459,1 кв. м було здано в оренду за 3099,45 грн + ПДВ. Отже, вартість оренди одного квадратного метра становить 6,75 грн + ПДВ. Реальна ринкова вартість оренди квадратного метра в цьому місці на той час становила не менше як 100 грн за кв. м, а на сьогодні – принаймні удвічі більше.

Остаточне рішення щодо внесення цього приміщення у перелік об’єктів, які підлягають приватизації, має прийняти сесія міської ради, яка відбудеться у п’ятницю, 7 червня.

«Хочемо привернути увагу громадськості на те, що методом приватизації та руками політичної партії «Свобода» відбувається розкрадання майна міста. Думаю, що Онуфріїв мав би відреагувати на наш пікет і депутати міської ради не підтримають рішення про приватизацію», - говорить активіст партії «ВОЛЯ» та голова ГО «Захист Є» Руслан Мельник.