26 червня, 12:30

У Болехові Благодійний фонд Дерев’янка нагородив найкращих учнів та вчителів. ВІДЕО

Наше майбутнє у їхніх руках. Всеукраїнський благодійний фонд народного депутата України, лідера партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка відзначив кращих учнів Болехова. Сертифікати з грошовими преміями отримали переможці всеукраїнських та обласних предметних олімпіад, різноманітних конкурсів з навчальних предметів.


 «Я вже вчетверте маю нагоду вручити грошові сертифікати кращим учням , вчителям нашого міста від імені Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. І дійсно можна стверджувати: болехівчани мають ким пишатися . З кожним роком все більше і більше дітей , вчителів представляють наш Болехів на конкурсах, олімпіадах і змаганнях», - говорить депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ» Галина Макота.

Перемоги учнів , кажуть організатори, не були б можливими без їх наставників. А тому одноразові стипендії від Юрія Дерев’янка отримують й педагоги.

Відзначимо, що цьогоріч нагородження переможців олімпіад від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка уже відбулось майже в усіх районах Івано-Франківської області.