14 червня, 10:11

Самопідпал підприємця на сесії Бердичівської міськради - результат бездіяльності місцевої влади - депутат ВОЛІ

У Бердичеві місцевий підприємець підпалив себе у сесійній залі міської ради. Це результат бездіяльності місцевої влади, яка не дає підприємцям розвивати свій бізнес. 
На цьоvу наголосив депутат Бердичівської міської ради від партії «ВОЛЯ» Станіслав Лужанський, повідомляє прес-служба партії.

Як розповів Лужанський, підприємець має у місті свій заклад харчування, яким успішно займається вже довгий час. Втім, цей бізнес може припинити існувати, адже місцева влада не надає йому в довготривалу оренду земельну діялянку, віддаючи її іншій людині. Підприємець з приводу цього подав до суду, наразі триває розгляд справи. Сьогодні наважився на відчайдушний крок, аби зберегти свою справу - на сесіх міськради від облив себе пальним і підпалив.

«Правоохоронці вивчать цю ситуацію. Також я направив запит аби отримати від міського голови пояснення. Вважаю, до цього довела бездіяльність міської влади, яка не реагує на звернення людей. Людина хоче нормально працювати, розвивати свій бізнес, відповідно і наповнювати місцевий бюджет, а їй не дають цього робити, надаючи земельну ділянку конкуруючій фірмі. Сподіваюсь правоохоронці і суд вивчать ситуацію і ухвалять справедливе рішення» - зазначив Станіслав Лужанський.