6 червня, 10:03

Прозорої приватизації будівлі в центрі Івано-Франківська вимагали активісти партії «ВОЛЯ» та ГО «Захист Є»

«Ні розкраданню міського майна!» - під таким лозунгом сьогодні активісти партії «ВОЛЯ», а також ГО «Захист Є» провели акцію проти привласнення без конкурсу й за безцінь «свободівцем» Романом Онуфрієвим приміщення на майже 500 кв. м в центрі Івано-Франківська.

Йдеться про приміщення площею 459,1 кв. м., що знаходиться за адресою вул. Чорновола, 23. Його з квітня 2016 року орендує директор ТОВ «Місто-НВ», очільник фракції «Свобода» в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв. Згідно з договором, воно було здано в оренду за 3099,45 грн + ПДВ.

Отже, вартість оренди одного квадратного метра становить 6,75 грн + ПДВ. Реальна ж ринкова вартість оренди квадратного метра в цьому місці на той час становила не менш як 100 грн за кв. м, а на сьогодні – принаймні удвічі більше. 

Окрім того, нещодавно виконком Івано-Франківської міської ради погодив і виніс на сесію, яка має відбутись завтра, 7 червня, питання про включення нежитлових приміщень площею 459,1 кв. м в будинку на вул. Чорновола, 23 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

«Своєю сьогоднішньою акцією ми хочемо привернути увагу мешканців Івано-Франківська до того, що може відбутись неправомірна приватизація цієї частини будівлі. Цієї мети ми досягли. Бо Онуфріїв вийшов до нас і прокоментував свою позицію, а отже був підзвітним перед громадою. Він відповів на наші запитання. Вчора через відсутність кворуму так і не відбулось засідання комісії міської ради, на якій би мали розглядати питання щодо цієї приватизації. А, отже, остаточно поки невідомо чи питання винесуть завтра на сесію. Однак, розвиток ситуації навколо цієї будівлі буде у нас на контролі», - говорить активіст партії «ВОЛЯ», голова ГО «Захист Є» Руслан Мельник.