10 квітня, 11:04

На Житомирщині вимагають підтримати законопроект про імпічмент

На Житомирщині відбулася акція на підтримку законопроекту Юрія Дерев’янка про імпічмент Президента України (№ 7248). У Бердичіві активісти ВОЛІ пікетували райдержадміністрацію з вимогою ухвалити рішення про звернення до ВРУ щодо прийняття даного законопроекту.

Про це повідомив депутат партії «ВОЛЯ» в Бердичівській міськраді Станіслав Лужанський.

«Голова райдержадміністрації –офіційний представник президента в нашому місті та в цілому районі і ми хочемо, щоб наша влада почула вимоги своїх громадян. На підтримку законопроекту про імпічмент ми зібрали понад двох тисяч підписів містян і тепер хочемо, щоб райдержадміністрація підготувала відповідне звернення до ВРУ. Законопроект, який регулює процедуру імпічменту голови держави, має буде прийнятий! Ми домоглися прийняття у першому читанні, але ця справа має бути доведена до кінця», - наголосив Лужанський.

Також активісти виставили інформаційний намет, де роз’яснювали громадянам свої вимоги до голови райдержадміністрації. Багато хто з людей не просто висловлював підтримку активістам, а й вирішували взяти участь у заході.

Зазначимо, що раніше Юрій Дерев’янко звернувся до Петра Порошенка та до найбільш рейтингового кандидата Володимира Зеленського, щоб вони публічно звернулись до Верховної Ради стосовно ухвалення закону про імпічмент саме перед другим туром президентських виборів.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко 31 жовтня 2017 року зареєстрував в парламенті Проект Закону про Президента України та порядок припинення його повноважень (про імпічмент). №7248.