26 червня, 09:25

На Житомирщині відкрили кримінальне впровадження за фактом розтрати 1 млн грн з міського бюджету

 На Житомирщині, завдяки аудиту міського бюджету, ініційованого депутатом ВОЛІ у Бердичівській міській раді Станіславом Лужанським, відкрито кримінальне провадження стосовно розтрати бюджетних коштів при будівництві притулку для тварин по вул.Чуднівська у м. Бердичів. Сума збитків сягає близько 1 млн.грн, наразі триває слідство.  

«Аудит міського бюджету відбувся вперше за понад 20 років правління діючого міського голови. І домогтися цього вдалося лише після втручання народного депутата Юрія Дерев’янка. Таку байдужість та недбалість наших місцевих депутатів, які не хотіли голосувати за проведення аудиту, можна пояснити тільки одним – бюджет громади давно став зручною годівницею для наших ділків. І цю ганебну ситуацію потрібно виправляти, не тільки у Бердичеві, а й на рівні цілої країни! Саме тому я вирішив балотуватися за підтримки партії ВОЛЯ до Верховної Ради України», - наголосив Лужанський.

Нагадаємо, що партія ВОЛЯ підтримала кандидатуру Станіслава Лужанського на посаду народного депутата України від мажоритарного одномандатного округу № 63.