11 липня, 10:34

На Житомирщині кандидат ВОЛІ домігся проведення аудиту бюджету Андрушівки

Завдяки кандидату в народні депутати Станіславу Лужанському буде проведений аудит бюджету міста Андрушівка за 2015-2018 роки. Відповідні заходи заплановані на VI квартал 2019 року. Про це стало відомо з відповіді Державної аудиторської служби України.  

«Справа в тому, що міська рада зазвичай не зацікавлена у проведені аудиту міського бюджету, а у результаті ми маємо, як мінімум недоотриману містом вигоду і втрачені надходження. Перший крок до оптимізації бюджетних витрат – це їх вивчення та аналіз, тобто, аудит. Це нормальна практика, основна мета якої – забезпечити добробут і процвітання громади. Як можна бачити з нещодавнього аудиту бюджету Бердичіва, ми мали мільйонні збитки, а ці кошти можна було б відремонтувати дороги, закупити обладнання для лікарень, розвинути соціальну інфраструктуру. Тому я переконаний, що аудит бюджету Андрушівки дозволить забезпечити більш раціональне використання коштів», - наголосив Станіслав Лужанський.

Нагадаємо, що Станіслав Лужанський балотується на позачергових виборах до Верховної Ради України по 63-му мажоритарному округу за підтримки партії ВОЛЯ. Нещодавно за його ініціативою було проведено аудит бюджету міста Бердичів, під час якого було виявлено численні порушення та факти недоотримання містом значних прибутків, внаслідок недбалості посадових осіб.