27 травня, 13:04

На Сумщині перевізники побили активіста ВОЛІ під час громадських слухань по тарифах

На Сумщині перевізники побили активіста ВОЛІ Олександра Ревенка просто у залі Білопільської міської ради під час громадських слухань щодо підвищення тарифів на проїзд у маршрутних таксі. Також завдано шкоди активісту Вадиму Соханю. Як повідомив Вадим Сохань, люди ВОЛІ звернулися за фактом побиття в поліцію, а Олександр Ревенко буде змушений звернутися до лікарні, щоб зняти побої. Причиною конфлікту стало те, шо активісти ВОЛІ категорично виступили проти грабіжницьких тарифів на проїзд.  

«Один з перевізників напав на Олександра Ревенка та завдав йому ударів вішалкою для одежі. Зрозуміло, що випадково з собою таку річ ніхто носити не буде. Тобто, такий розвиток подій був запланований. І все відбувалося в присутності працівників виконкому, які днями будуть ухвалювати рішення щодо тарифів, та міського голови, який ніби рознімав нападників, але здебільшого хапав за руки Ревенка. Це ще раз демонструє, якими безкарними почувають себе в Білопіллі добрі знайомі нашого мера, що наважуються вчиняти насильницькі дії просто в мерії», - обурився Сохань.

Нагадаємо, що раніше на прохання міського голови Білопілля Юрія Зарка, просто під час громадських слухань військовий комісар намагався незаконно вручити Вадиму Соханю, який ще не досяг призивного віку, повістку.