12 вересня, 09:58

На Хмельниччині РУХ НОВИХ СИЛ оголосив про початок формування виборчих списків

РУХ НОВИХ СИЛ Хмельниччини почав формувати виборчі списки кандидатів в органи влади всіх рівнів. Відповідне рішення було ухвалено на обласній партійній конференції. У заході взяли участь активісти та прихильники партії, а також ті, хто готовий долучитися до роботи РУХУ НОВИХ СИЛ в області. Про це розповів координатор РНС Хмельниччини Сергій Гiдзула.   

«Критеріїв включення до виборчого списку у нас два. Ми залучаємо людей незаплямованих співробітництвом з поплічниками режиму Януковича, а також тих – хто готовий працювати у єдиній команді заради спільної перемоги», - сказав Гiдзула. 

За словами заступника голови міжокружного виборчого штабу РНС Хмельниччини Євгена Попика, більшість кандидатів на посади – люди з активною життєвою позицією, які готові діяти заради майбутнього країни. 

«Серед наших прихильників багато підприємців, лікарів, педагогів. Тобто, людей з середнього класу, або тих, хто прагне ним бути. Зараз вони братимуть активну участь у розбудові нашої партії та вже отримали завдання залучити якомога більше прихильників», - сказав Попик.

Він додав, що РУХ НОВИХ СИЛ Хмельниччини готовий до внутрішніх праймеріз і якщо на один округ будуть претендувати декілька кандидатів, висуватимуть, зрештою того, хто матиме вищій рейтинг. 

«Ми всі друзі і одна команда, але конкуренції теж не цураємось, і це нормально. На нашій зустрічі ми розповіли людям про те, яким чином буде вибудовуватись наша передвиборча кампанія і які інструменти ми будемо застосовувати задля досягнення перемоги. Тепер ми будемо застосовувати ці знання на практиці і неухильно рухатись до нашої мети. Ми відкриті до співпраці та діалогу, тому закликаємо всіх небайдужих долучатися до нашої команди », - підсумував Попик.  

Також перед присутніми виступили потенційний кандидат від РНС до місцевих рад Богдан Колесник та кандидат у депутати Верховної Ради Віталій Пєвнєв.