12 березня, 11:15

«Мене нудить від «реформ», які впроваджує Порошенко», - кандидат в Президенти Юрій Дерев’янко

Критикуєш владу, отже ти – рука Кремля. Саме такою є позиція сьогоднішньої влади, яка разом із олігархами руйнує Україну.

Про це заявив народний депутат, кандидат в Президенти від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко під час зустрічі з освітянами на Богородчанщині.  

«Хлопці, які пішли воювати і захищати Україну, наші волонтери, які приїжджають і починають щось говорити правду, то вони опиняються під переслідуваннями. Такий бєспрєдєл був і за Януковича. Влада використовує навіть війну, щоб приборкувати будь-яку активність на користь людей. Тому вибори – це дуже унікальний шанс, коли ми можемо піти і проголосувати та підтримати людей, які готові це все поламати», - сказав Дерев’янко.  

Кандидат в Президенти також розповів і про відсутність можливості опозиційних сил, які не є власниками ЗМІ, висловити свою позицію на центральних телеканалах.  

«У «Інтера» власником є Льовочкін, «1+1» - Коломойського, «Україна» - Ахметова, ICTV, «Новий» та СТБ – Пінчука. Ці «любі друзі» не запрошують мене, щоб я всій Україні розповів, як їх треба помножити на нуль. За таким же ж принципом олігархічних груп побудований і наш парламент», - каже нардеп.  

На думку Дерев’янка, така система є небезпечною для України:   

«Вона є ще більш руйнівною, аніж російський агресор, який відкрито хоче загарбати Україну. А ці люди обдирають нашу державу ось уже 28 років», - говорить кандидат в Президенти.  

Тому нардеп вважає, що потрібно розпочинати зміни людьми на місцях, а не очікувати їх від влади.  

«Коли я чую про реформи від реформи від Порошенка, то мене реально нудить просто. Я ж бачу як подаються в парламент законопроекти, а всередині зашито як би то кожного українця обібрати на 100-300 доларів в рік. Зрозуміло, що я за цей бруд не голосую, але таких людей в парламенті має бути на 2, 3 і навіть не 10, а як мінімум, повноцінна фракція».