14 березня, 11:07

Коломийська райрада підтримала звернення щодо законів про 10% за розмитнення авто

Коломийська районна рада звернеться до голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо забезпечення якнайшвидшого розгляду законопроектів, які передбачають на три роки розмитнення автомобілів за ставкою 10% та принесуть в держбюджет 23 мільярди гривень.

За відповідне звернення депутати одноголосно проголосували на сьогоднішній сесії. 

Йдеться про закони №9518 та №9519, які зареєстрував у Верховній Раді народний депутат України, кандидат в Президенти від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко. Вони спрямовані на створення умов для доступності придбання автомобілів громадянами України.

«Тішить те, що всі депутати свідомі того, що ці законопроекти є вигідними для українців. А тому об’єднались і проголосували за таке звернення», - говорить депутат Коломийської райради Іван Явдошняк.

Відзначимо, що до написання законів №9518 та №9519 долучилось 80 громадських організацій і понад 10 000 людей з цілої України.

«Зараз нам з вами потрібно максимально згуртуватися, щоб дотиснути вище керівництво держави, аби вони почули нашу Волю та ухвалити закон. Злочинна бездіяльність влади - це позбавлення людей їхньої власності та недоотримання бюджетом понад 23 мільярдів гривень, які держава отримає внаслідок розмитнення автомобілів!», - говорить нардеп, кандидат в Президенти Юрій Дерев’янко.

Звернення щодо підтримки законів Юрія Дерев'янка про 10% за розмитнення авто та якнайшвидшого розгляду їх Верховною Радою прийняли також Івано-Франківська обласна та Надвірнянська районна ради.