13 березня, 15:14

Кандидат в Президенти Юрій Дерев’янко виступає за право на захист за допомогою зброї (ФОТО, ВІДЕО)

Кандидат в Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко виступає за право українців на захист за допомогою вогнепальної зброї.  

За його словами, сьогодні в країні - понад 6 мільйонів одиниць нелегальної вогнепальної зброї. За минулі 2 роки рівень злочинності зріс на 50%. Прості українці не відчувають себе у безпеці. 

Політик зауважив, що зараз в Україні обмежене право громадян мати вогнепальну зброю та використовувати її для самозахисту, хоча це конституційне право кожної людини. 

«Ми маємо законодавчо запровадити право на захист за допомогою вогнепальної зброї», - переконаний Юрій Дерев’янко. 

«Кожен українець повинен мати право на захист вогнепальною зброєю свого та своєї родини життя, здоров’я, майна в своєму будинку, помешканні (за умови проходження навчання та отримання довідки про психічне здоров’я)», - переконаний нардеп. 

Дерев’янко підкреслив, що в країнах, де є право на збройний захист, рівень вуличної злочинності зменшився на 30-40%. 

«Вбиває не зброя, а людина і необхідно боротися зі злочинністю, а не зі зброєю», - зазначив політик. 

Дерев’янко нагадав, що ще 2 роки назад став головою міжфракційного об’єднання в Верховній Раді «Право на захист», метою якого є надання усім громадянам права захистити себе та членів своєї сім’ї, а нещодавно активісти партії «ВОЛЯ» розпочали рух, який також має назву «Право на захист». 

Юрій Дерев'янко також повідомив, що став членом Української Асоціації Власників Зброї (УАВЗ). 

Нагадаємо, 1 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала Дерев’янка кандидатом на пост Президента України від партії «ВОЛЯ» на чергових виборах 31 березня 2019 року. 

Серед ключових пунктів президентської програми Дерев’янка: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок - у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин.