26 квітня, 08:47

Дерев’янко просить уряд підтримати друковані ЗМІ та не закривати відділення «Укрпошти»

Народний депутат України, лідер партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабінету Міністрів, в якому просить повідомити, чи ухвалена постанова про державну підтримку реформованим друкованим засобам масової інформації.  

Про це повідомила прес-служба нардепа.  

Дерев’янко нагадав, що в плані пріоритетних дій уряду на 2019 рік передбачено розроблення та подання Держкомтелерадіо Кабміну проекту постанови про затвердження Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим ЗМІ місцевої сфери розповсюдження.   

«Строк виконання вказаного кроку визначено березень 2019 року», - підкреслив депутат.  

Тому Дерев’янко просить уряд надати інформацію, чи було розроблено та подано проект постанови про затвердження Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим ЗМІ та повідомити про стан розгляду вказаного проекту постанови.  

Також Дерев’янко просить поінформувати, чи була прийнята Кабінетом Міністрів постанова про затвердження такої підтримки ЗМІ.  

Народний депутат звернувся до уряду з вимогою вжити заходи щодо прийняття вищевказаної постанови уряду та підтримки реформованих друкованих ЗМІ. 

Прошу вжити заходи, зокрема, щодо доступності послуг, які надаються АТ «Укрпошта» для доставки друкованих засобів масової інформації, та недопущення закриття поштових відділень АТ «Укрпошта» - заявив Дерев’янко. 

Нагадаємо, у четвер, 25 квітня, Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної", який почала розглядати у лютому.