5 лютого, 09:44

Дерев’янко: Луценко виконує політичні завдання Порошенка більше, ніж обов’язки генпрокурора (ВІДЕО)

Генпрокурор Юрій Луценко на своїх посаді виконує більше політичних завдань, ніж обов’язків генерального прокурора.

Про це заявив один з лідерів партії «ВОЛЯ», народний депутат, кандидат в Президенти України Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу «Наш».  

«Абсолютно очевидно, що Луценко, з моменту призначення його на посаду генпрокурора, виконував, в першу чергу, політичні, кланові, корпоративні завдання, а вже в останню чергу - виконував обов’язки генпрокурора», - заявив Дерев’янко.  

Він додав, що це вперше в історії випадок, коли в Україні найвища процесуальна особа, яка може мати доступ до всіх кримінальних справ, працює без вищої юридичної освіти.  

Коментуючи заяви Луценка про перевірки діяльності усіх колишніх міністрів оборони, Дерев’янко сказав: «Щодо Гриценка – все може бути. Дуже дивно, що Луценко спохватився тільки зараз, що там були якісь питання».  

Дерев’янко додав, що Гриценко і Луценко були в одній політичній силі, коли це відбувалось, однак всі мовчали.  

«Абсолютно очевидно, що це має політичний відтінок і це виконання певних команд, спільного плану дій разом з Порошенком», - вважає політик.  

Дерев’янко заявив, що в Україні є системне порушення законів і, по суті, вчинення злочинів найвищими посадовими особами держави, починаючи з президента, закінчуючи генеральним прокурором.  

«При чому, вони це роблять цинічно, публічно, неприховано. Це є загроза, це означає, що ці люди будуть готові робити подальші злочини, коли мова буде йти про вибори», - підсумував Дерев’янко.  

Нагадаємо, Юрій Луценко заявив, що в Україні займуться перевіркою діяльності всіх колишніх міністрів оборони та керівників Генштабу з 1991 до 2014 років, щоб визначити, хто з них став "генератором знищення військового потенціалу" української армії.