17 травня, 14:00

Депутати від «ВОЛІ» на Прикарпатті підтримали працівників школи-інтернату, яку планують ліквідувати

Припинення діяльності Перегінської школи-інтернату має відбутись тільки після подальшого працевлаштування трудового колективу.

Про це заявила депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала Olha Halabala на сьогоднішній сесії.

Нагадаємо, кілька місяців поспіль вчителі та батьки Перегінської школи оббивали пороги місцевих можновладців з проханням не закривати її. За підтримкою звернулись до депутата Долинської районної ради від партії «ВОЛЯ» Івана Диріва Ivan Dyriv

«Це страх людей, які втратять роботу. Я сьогодні спілкувалась з трудовим колективом. Ніхто їм не відповів на питання, що ж буде після ліквідації. Без вирішення питання подальшої долі працівників, такі питання на сесійні засідання просимо не виносити», - сказала Галабала на сесії.

Депутати підтримали таку ініціативу. 

А питання щодо припинення діяльності Перегінської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату було знято з порядку денного.

Відзначимо, що попередньо влада області прийняла рішення створити спеціальну комісію, у яку увійдуть представники обласного Департаменту освіти, депутати обласної, районної рад та самі педагоги Перегінської школи-інтернату.