26 червня, 13:11

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка відзначив творчу молодь Надвірнянщини. ВІДЕО

Дитяча творчість, що надихає. Всеукраїнський благодійний фонд народного депутата, лідера партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка нагородив грошовими стипендіями переможців різноманітних всеукраїнських, районних та обласних творчих конкурсів, виставок та акцій з Надвірнянського району.


 «Вже майже десять років Благодійний фонд Юрія Дерев’янка має нагоду вітати найталановитіших. І для мене це велика гордість бачити усіх вас тут і дякувати за Вашу працю протягом року і дякувати вашим наставникам за таку кількість нагород», - говорить координатор партії «ВОЛЯ» в Івано-Франківській області, депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк.

 «Це перші, можна сказати, зароблені гроші вашим розумом і це викликає велику повагу і заслуговує на велику фінансову підтримку. Тому і благодійний фонд, і райрада будуть прикладати зусиль, щоб ми щороку нагороджували ще більше і не лише грамотами, а й фінансовою підтримкою як вчителів так і дітей», - додає депутат Надвірнянської районної ради від фракції «ВОЛЯ» Андрій Гунда.

Учениця Юліана Ганиш відзначена за свою життєву позицію. Дівчина впевнена, що нині молодь має знати кожного, хто віддав своє життя за незалежність й тих, що досі боронять нашу країну. А тому залюбки взяла участь у обласній історико-краєзнавчій акції «Герої не вмирають»

 «Я отримала нагороду за історико-наукову роботу про воїнів АТО. Мені сподобалась ідея через те, що зараз така ситуація в країні і про це треба говорити і не потрібно мовчати. Наша країна має бути високорозвиненою саме завдяки особистостям. І в цьому і є важливість, адже з кожної людини складається народ», - говорить Юліана Ганиш.

Неабияк тішаться своїм здобуткам й керівники гуртків. Василь Угорчук майже усе своє життя трудиться на пасіці у селі Камінне. Любити смугастих комах навчає й школярів . Вихованці гуртка юних бжолярів мають змогу доглядати за справжніми вуликами і здобувати професію пасічника.

 «Я радий, що ця професія, таке аматорство існує», - говорить Василь Угорчук.

Тим часом юні таланти Надвірнянщини на знак подяки потішили гостей свята яскравими виступами.

Відзначимо, що Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив і вихованців та тренерів Надвірнянської ДЮСШ, а також найкращих учнів, вчителів Надвірнянщини та майже кожного району Івано-Франківської області.