27 червня, 09:07

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка відзначив талановиту молодь з особливими потребами у Надвірній. ВІДЕО

Ми усі однакові. Всеукраїнський Благодійний фонд народного депутата Юрія Дерев’янка відзначив талановиту молодь з особливими потребами. Усе це у рамках фестивалю «Ти не один», що відбувся у Надвірній.


 «Не зважаючи ні на що, за умови, коли є підтримка рідних, батьків, друзів, ці діти мають можливість не лише розвиватись, а й демонструвати свій талант. Хочу привітати і надати грошову допомогу учасникам фестивалю від імені народного депутата Юрія Дерев’янка», - привітала талановиту молодь з особливими потребами представник фонду Дерев’янка Ольга Ганиш.

Тим часом вихованці різноманітних центрів для дітей з особливими потребами Надвірнянщини вразили гостей своєю сміливість та талантами до співу, танців та віршів

За словами представників Благодійний фонду Юрія Дерев’янка, участь цих хлопців та дівчат у різноманітних творчих заходах дозволяє їм природно реалізувати свою особистість. А матеріальна підтримка дає впевненість, що вони не самотні.

«Фестиваль «Ти не один» у Надвірній проходить кілька років поспіль. І щоразу до нього долучається народний депутат Юрій Дерев’янко. Звичайно, будь-яка матеріальна допомога для дітей та їх сімей є дуже важливою. Адже враховуючи проблеми зі здоров’ям діточок, батьки несуть величезні витрати на їх реабілітацію. Відрадним є те, що щороку більшає тих, хто хоче допомогти таким дітям», - говорить Ольга Ганиш.

Тим часом представники Всеукраїнського Благодійного фонду народного депутата Юрія Дерев’янка обіцяють й надалі усіляко підтримувати дітей з особливими потребами.