26 червня, 12:13

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих спортсменів з Надвірнянського району. ФОТО

Переможці змагань з дзюдо, самбо та футболу, вихованці Надвірнської ДЮСШ та їхні тренери отримали грошові премії від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка.

Учень 11 класу, який зайняв 1 місце на чемпіонаті України серед дорослих, а 5 місце на кубку світу з самбо Яремчук Юрій каже, що наполегливо тренується вже 8 років поспіль. Спочатку в рідному селі Бистриця, тепер у Надвірній. Таке нагородження – це велика підтримка для мене, щоб я і надалі займався цим спортом. Від Юрія Дерев’янка я отримую нагороди уже втретє»

Серед нагороджених і тренер Петлюк Володимир. Чоловік розповідає, що навчає дітей дзюдо і самбо ось уже 16 років.

«Починав свою кар’єру в селі Бистриця. Тепер у Надвірній. Тішить, що у нас займаються і діти з сільської місцевості. Всі вони – це наша гордість»

Представник керівник Івано-Франківської обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської райради Тетяна Пришляк каже, що нагородження кращих спортсменів від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка у Надвірній відбувається уже 10 років:

«Щоб досягти результатів у спорті, потрібно постійно працювати над собою, багато тренуватись і в чесній боротьбі перемогти на змаганнях. Дуже приємно, що цьогоріч дівчата-футболістки стали чемпіонами. Тепер Надвірна – це не тільки столиця самбо і дзюдо, але й дівчачого футболу».

Тетяна Пришляк також зазначила, що дуже важливою є підтримка спортсменів благодійниками:

«Сподіваємось, що незабаром переможці змагань отримуватимуть нагороди не тільки від фонду Юрія Дерев’янка, але й від влади району, а також що інші благодійні організації долучаться до цієї доброї справи. І це буде для дітей хорошою мотивацією для нових перемог».