11 травня, 11:05

Нетішин увійшов до трійки міст-лідерів Хмельниччини із обладнання будинків лічильниками тепла

У Хмельницькій області тільки три міста на 100% забезпечили будинки відповідним обладнанням – це Хмельницький, Нетішин та Волочиськ. Решта населених пунктів суттєво відстає від графіку.  

Такі дані оприлюднила Хмельницька обласна державна адміністрація.

Також зауважимо, на сьогодні Нетішин є одним з міст найдешевшою вартістю теплопостачання завдяки надходженню тепла з Хмельницької АЕС, а от решта тарифів тут рахуються за всеукраїнськими нормами.

Міська влада на чолі з Олександром Супрунюком - мером від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ приділяє розвитку комунального господарства особливу увагу. Саме тому у місті раніше вже встановили новітні трифазні лічильники електроенергії на мережі вуличного освітлення. Вони рахують витрати електроенергії не однією цифрою, а кількома (залежно від закладеної програми, облік може проводитися за двома або трьома тарифами).

«Багатотарифний облік електроенергії дозволяє при використанні енергії в нічний час платити тільки 40% вартості за КВт/год. Таким чином, установка трифазного лічильника дозволяє економити на електроенергії до 60%", - зазначили в міськвиконкомі. Загалом по місту встановили вже 40 таких лічильників.


Прес-служба партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ 

Поділитися новиною:
Поділитися