26 квітня, 11:33

У Нетішині презентували інвестиційну мапу міста та провели економічний форум

У Нетішині Хмельницької області  за ініціативи міського керівника Олександра Супрунюка (ВОЛЯ – РУХ НОВИХ СИЛ) провели перший економічний форум.

Нетішинська влада продовжує наближати місто до європейських стандартів. На сьогодні Нетішин є не тільки культурним центром міжнародного значення, а й привабливим для світових інвесторів  майданчиком.   

Захід зібрав керівників потужних компаній, установ та організацій міста, представників банківської системи, а також підприємців, депутатів міської ради. Також долучитися до участі у форумі мали можливість і всі бажаючі.       

Завдяки Олександру Супрунюку на економічному форумі можна було дізнатись про можливості місцевих підприємців, потенційним інвесторам - ознайомитися з умовами для ведення бізнесу, бізнесменам - вирішувати проблемні питання, налагоджувати контакти. 

Серед новацій - утворення ради директорів підприємств Нетішина, робота якої буде спрямована на успішний розвиток підприємництва у місті. Також на форумі вперше міський голова Олександр Супрунюк відзначив кращих платників податків за підсумками 2016 року.

Для усіх присутніх виступили талановиті вихованці Палацу культури та Будинку дитячої творчості.

Нагадаємо, у Нетішині вже рік працює КП "Агенція місцевого розвитку", що займається розвитком інвестиційної привабливості та сприянням місцевому бізнесу. За словами  керівника агенції Алли Погонець, інвестиційна мапа міста - це ще один великий крок вперед, адже місто має багато ініціатив та проектів по залученню великого бізнесу.

Поділитися новиною:
Поділитися