12 квітня, 16:55

У Нетішині презентувати проект «Мій вибір», який допоможе учням визначитися зі своїм покликанням – «ВОЛЯ»

Проект «Мій вибір» презентували на зустрічі міського голови Нетішина від партії «ВОЛЯ» Олександра Супрунюка із лідерами учнівського самоврядування, на якій ішлося про питання профорієнтації. 

Автори проекту кажуть - сучасна система навчання є занадто недосконалою і по закінченні вишу людина, дуже часто розуміє, що отримала зовсім не ту професію, про яку мріяла. 

Тож, проект "Мій вибір" має на меті дати можливість заздалегідь визначитися з майбутнім покликанням. Ця освітня програма вже тестувалася у Вишгороді та Івано-Франківську. 

Тепер представники проекту завітали до Нетішина, де за сприяння міської влади, учні старших класів зможуть пройти стажування в Нетішинському виконавчому комітеті. 

За словами мера міста Олександра Супрунюка, подібна практика буде корисною  для учасників проекту, адже завдяки такому експерименту, майбутній фахівець має можливість отримати не тільки знання, а й практику. 

Після завершення програми, учасники отримають сертифікати, а Нетішинська міська влада готова заключити Меморандум про співпрацю.


Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися