16 грудня, 12:10

Фракція «ВОЛІ» в Нетішинській міськраді відзвітувала громаді про свою діяльність

Фракція партії «ВОЛЯ» в Нетішинській міській раді у складі 10 чоловік відзвітувала перед громадою за свою діяльність.
Зал був повний, почути звіт людей ВОЛІ прийшло дуже багато мешканців міста.

Депутати розповіли про виконання передвиборчої програми «12 кроків депутатів «ВОЛІ» в Нетішинській міській раді».

Перед громадою виступили депутати Зоя Машук, Роман Кузів, Валентина Щукла, Віталій Сидорук та помічник депутата Лілії Крайчинської Катерина Янович.

Міській голова Нетішина Олександр Сурпунюк подякував депутатам і волонтерам за спільну роботу. «Намагаюсь підтримувати всіх новаторів і дати їм реалізовуватись. Є багато таких, які працюють не заради слави. Вони хочуть щось добре зробити в місті», - сказав Супрунюк.

Мер міста розповів нетішинцям про зустріч з міністром спорту України, під час якої йшла мова про будівництво в Нетішині спортивної бази для тренувань національних збірних команд. За його словами, Нетішин готуватиме такий проект на 2018 рік.

Оскільки депутати «ВОЛІ» звітували перед громадою на свято Андрія, то всі присутні були запрошені скуштувати домашніх вареників з капустою та гречкою і яблуками. Приготували їх волонтери ГО «38 сотня ім. Устима Голоднюка» зі Старого Кривина, які тісно співпрацюють з людьми ВОЛІ, адже депутати беруть активну участь не тільки у пленарних засіданнях, але й у різноманітних масових заходах та волонтерському русі.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися