25 листопада, 17:07

Супрунюк та Дерев’янко відзвітували за рік роботи в Нетішині

Мер Нетішина Олександр Супрунюк та народний депутат Юрій Дерев’янко відзвітували за рік роботи політичної партії «ВОЛЯ» на благо мешканців міста Нетішин Хмельницької області.

Про це повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ».

За словами Супрунюка, найбільші досягнення за рік – це насамперед налагодження відносин з Хмельницькою АЕС, з обласною державною адміністрацією, а також співпраця на рівні депутатів Верховної Ради, що дозволяє сьогодні місту Нетішин нормально функціонувати. 

«За перше півріччя перевиконання міського бюджету – 19 млн. гривень. З обласного і державного бюджету місту надано 18 млн. гривень. Кошти використовуються раціонально на користь нашої громади (садочки, школи і т.д.)», - повідомив мер.

Юрій Дерев’янко повідомив, що за цей період надіслав багато депутатських запитів і звернень, які мають на мені відстоювати інтереси жителів міста Нетішин.

Народний депутат зазначив, що спільно з мером Нетішина йому вдалось домогтись передачі Спеціалізованої медико-санітарної частини №4 з державної у комунальну власність. 27 січня 2016 Кабмін  прийняв постанову про передачу закладу у власність громади міста Нетішин.

Також, за словами нардепа, у цього медичного закладу постало питання з ліцензією на медичну практику. 

«На подану заявку до МОЗ лікарня отримала відмову. Тому я, як народний депутат, звернувся до в. о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун щодо необхідності видачі ліцензії та недопущення блокування роботи комунального медичного закладу. Оскільки ця медчастина обслуговує не лише жителів міста, а й проводить постійний моніторинг стану здоров'я працівників Хмельницької АЕС», - повідомив народний депутат.

За словами Дерев’янка, зараз жителі Нетішина проходять військову службу в Донецькій області.

«Два мото-піхотні батальйони розмістили поряд з хіміко-металургійною фабрикою імені Ілліча. А в подальшому військових хочуть передислокувати на саму фабрику, що є недопустимим. Адже у випадку розгерметизації небезпечних речовин військові потраплять в зону ураження. Тому я звернувся до начальника Генштабу Збройних Сил України щодо недопущення такої передислокації військових та щодо необхідності їх безпечного розташування», - заявив парламентар. 

Також Дерев’янко повідомив, що відстоює права громад, які висловили намір об'єднатися в об’єднану територіальну громаду (ОТГ).

«Для цього я звертався до Міністра регіонального розвитку Зубка та Голови Хмельницької ОДА Корнійчука щодо недопущення фактів перешкоджання, у тому числі з боку РДА, добровільному об'єднанню територіальних громад навколо міст Нетішин і Славута», - підкреслив нардеп.

За його словами Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовила у призначенні виборів в Нетішинській ОТГ у зв'язку з необхідністю зміни меж районів. Тому юристи від партії «ВОЛЯ» зараз готують позов до ЦВК. 

Дерев’янко поінформував, що на прохання міського голови та жителів міста Нетішин надіслав звернення до міністра екології Остапа Семерака з питання незаконного випалювання вугілля на території міста. 

«У відповіді нам повідомили, що вже відкрито кримінальне провадження. По одному з ФОП зафіксована наявність 7 печей для випалювання, у той час, як дозвіл є лише на три. Зафіксовано порушення закону "Про охорону атмосферного повітря". Держекоінспекція у Хмельницькій області подала позов в адмінсуд до цього підприємця, розраховуються збитки за шкоду навколишньому середовищу», - заявив народний депутат.

Депутат зазначив, що юристи «ВОЛІ» допомагають у супроводі позову проти ТОВ "Дамас і Ко" в Господарському суді Хмельницької області про визнання недійсним договору, який попередня влада уклала у 2013 році  з цим підприємством на реконструкцію будівлі Центру надання адміністративних послуг. 

«Наша мета - захистити права територіальної громади. Оскільки у 2013 році виконком міської ради  в особі тодішнього секретаря уклав договір на суму, що в декілька разів перевищила визначені радою бюджетні призначення», - підкреслив народний депутат. 

Він також зазначив, що на прохання жителів Нетішина зареєстрував законопроект №3273 щодо зміни умов прийому громадян до членів житлово-будівельного кооперативу.
Метою законопроекту є спрощення процедури вступу в житлово-будівельні кооперативи. Зокрема, пропонується надати громадянам право вступити до житлово-будівельного кооперативу і одержати в ньому квартиру, незалежно від того, чи перебуває він на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов.
«Проект отримав позитивний висновок профільного комітету (рекомендував прийняти за основу в першому читанні), очікує на розгляд у Верховній Раді», - повідомив парламентар.

Також за словами Дерев’янка, до нього звернувся від імені колективу Хмельницької АЕС депутат від партії «ВОЛЯ» в Нетішинській міській раді Роман Кузів, який працює на Хмельницькій АЕС і є членом профспілкового комітету ХАЕС (головою житлово-побутової комісії).  Кузів повідомив, що Хмельницька АЕС не може передати своїм працівникам у власність квартири в будинках, що перебувають у державній власності. 

Дерев’янко повідомив, що у Верховній Раді вже зареєстровано законопроект №3131, який знімає вказані обмеження. «Проект отримав позитивні висновки ГНЕУ та профільного комітету, однак досі не був поставлений на голосування. Тому було надіслано звернення до голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо необхідності включення законопроекту 3131 до порядку денного пленарних засідань», - зауважив Дерев’янко.

Поділитися новиною:
Поділитися