24 травня, 16:15

Нетішинці розповіли чого очікують від влади

Створення нових робочих місць та якісне медичне забезпечення – головні завдання, які ставить перед місцевою владою  нетішинська громада. Про це розповів на прес-конференції для місцевих ЗМІ міський голова Нетішина (Хмельницька обл.), людина ВОЛІ  Олександр Супрунюк, оприлюднивши результати дослідження соціально-економічної ситуації територіальних громад, що увійдуть до складу Нетішинської міської ОТГ.

«Дослідження проводилися серед лідерів думок Нетішинської територіальної громади та серед її пересічних жителів. В тому числі були опитані працівники Хмельницької АЕС та 1008 жителів об’єднаної територіальної громади», - поінформував очільник міста.

Зокрема, лідери думок та експерти визначили таку послідовність проблем, що потребують нагального вирішення у місті: зниження безробіття, створення нових підприємств - 82,5 %; покращання роботи медичних закладів - 76,3 %; добудова чергового блоку ХАЕС - 51,5 %; удосконалення роботи органів місцевого самоврядування - 36,1 %; покращання роботи правоохоронних органів - 33 %; будівництво нового житла - 32 %; проблема дитячих навчальних закладів та дошкільної освіти - 25,8 %; будівництво (ремонт) доріг - 23,7 %; покращання роботи закладів шкільної освіти - 16,5 %; проблеми зниження алкоголізму та наркоманії -14,4 %; покращання роботи житлово-комунального господарства - 13,4 %; покращання екологічної ситуації в місті - 8,2 %; покращання роботи закладів культури та дозвілля - 5,2 %. покращання роботи спортивних закладів - 0 %; удосконалення роботи міського транспорту - 0 %.

«Як бачимо, респонденти вважають, що рівень безробіття та покращання медичного обслуговування є першочерговими питаннями, які необхідно вивчити зсередини, виявити причини такого стану справ та вжити заходи щодо їх усунення. Натомість абсолютно не викликає у них занепокоєння діяльність спортивних закладів та робота міського транспорту», - підкреслив Супрунюк.

Вивчення думки пересічних громадян засвідчило аналогічні пріоритети: ситуацією з безробіттям невдоволені 39 % опитаних, медичним обслуговуванням – 16,5 %, станом доріг – 6,2 %, корупцією – 5,5 %, роботою поліції – 3,7 %, паркуванням автомобілів – 3%.

І експерти, і звичайні громадяни назвали подібні шляхи покращання ситуації в місті - створення нових робочих місць, покращання медобслуговування та інвестиційного клімату, удосконалення роботи поліції, комунальних служб та міської ради.

Олександр Супрунюк в якості найперших кроків назвав вирішення проблеми безробіття шляхом залучення до проектів з благоустрою та організації дозвілля. Зокрема, поточного року виділені  значні кошти на проектні роботи, що передуватимуть поетапній реалізації ряду проектів будівництва – спорудженню парку культури та відпочинку у районі між р. Горинь та вулицями Шевченка і Михайлова, скверу на вул. Будівельників; реконструкції просп. Курчатова та ін. Необхідність виконання різних видів робіт, на його думку, призведе до створення нових робочих місць.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися