Команда

Ще декілька років тому жоден з нас не міг уявити себе в партії, оскільки більшість із нас - люди, відомі та успішні в інших сферах діяльності. Ми пробували творити зміни в журналістиці, бізнесі, громадкській діяльності, але зрозуміли: шлях до змін - це політична діяльність. Саме тому ми об'єдналися, щоби заснувати партію «ВОЛЯ»

Ольга ГАЛАБАЛА
34 роки, співзасновник компанії «Унікальна Україна», cпівкоординатор ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”, член Ради партії "ВОЛЯ"

Юрист за освітою. 5 років підприємницької діяльності та 15 років суспільно-політичної діяльності. Стипендіат програм Окфордського університету та Віденського університету економіки та бізнес управління. 

Одна з успішних молодих жінок-підприємців за версією «Форбс», що створила компанію №1, яка займається туризмом Україною. 

Одна з засновників Громадського сектору Євромайдану. З березня 2014 року – одна з засновників та співкоординатор «Реанімаційного пакету реформ».

 

Юрій ДЕРЕВ’ЯНКО
45 років, народний депутат України, позафракційний, член Ради партії "ВОЛЯ"

Економіст. 18 років підприємницької діяльності. У 2012 році став народним депутатом України, вигравши мажоритарний округ. 

Є автором 55 законопроектів, з яких 7 стали законами, зокрема: про залишення частини коштів з угод про розподіл продукції в громадах; про люстацію суддів; декриміналізацію дій учасників Майдану; про звільнення суддів Конституційного суду. Для захисту інтересів громадян направив більше 1300 звернень та 20 запитів. 

Голова підкомітету в Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Під час подій на Майдані розпочав судовий процес «Україна проти Захарченка» щодо притягнення до відповідальності колишнього Міністра МВС. Один із засновників «Реанімаційного пакету реформ». Співголова депутатського об’єдання «Платформа реформ».