Команда

Ще декілька років тому жоден з нас не міг уявити себе в партії, оскільки більшість із нас - люди, відомі та успішні в інших сферах діяльності. Ми пробували творити зміни в журналістиці, бізнесі, громадкській діяльності, але зрозуміли: шлях до змін - це політична діяльність. Саме тому ми об'єдналися, щоби заснувати партію «ВОЛЯ»

Ольга ГАЛАБАЛА
33 роки, співзасновник компанії «Унікальна Україна», cпівкоординатор ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”, член Ради партії "ВОЛЯ"

Юрист за освітою. 5 років підприємницької діяльності та 15 років суспільно-політичної діяльності. Стипендіат програм Окфордського університету та Віденського університету економіки та бізнес управління. 

Одна з успішних молодих жінок-підприємців за версією «Форбс», що створила компанію №1, яка займається туризмом Україною. 

Одна з засновників Громадського сектору Євромайдану. З березня 2014 року – одна з засновників та співкоординатор «Реанімаційного пакету реформ».

 

Юрій ДЕРЕВ’ЯНКО
44 роки, народний депутат України, позафракційний, член Ради партії "ВОЛЯ"

Економіст. 18 років підприємницької діяльності. У 2012 році став народним депутатом України, вигравши мажоритарний округ. 

Є автором 55 законопроектів, з яких 7 стали законами, зокрема: про залишення частини коштів з угод про розподіл продукції в громадах; про люстацію суддів; декриміналізацію дій учасників Майдану; про звільнення суддів Конституційного суду. Для захисту інтересів громадян направив більше 1300 звернень та 20 запитів. 

Голова підкомітету в Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Під час подій на Майдані розпочав судовий процес «Україна проти Захарченка» щодо притягнення до відповідальності колишнього Міністра МВС. Один із засновників «Реанімаційного пакету реформ». Співголова депутатського об’єдання «Платформа реформ». 

 

Олексій БОНЮК
40 років, правозахисник, член Ради партії «ВОЛЯ»

Юрист за освітою. З 2001 року займається приватною адвокатською практикою. З 2004 року брав активну участь у суспільно-політичному житті, забезпечуючи дотримання виборчого законодавства. Співкоординатор громадського руху юстиція без корупції.  Автор низки звернень до Європейського суду з прав людини у справах активістів Євромайдану.