Новини

19 квітня
Люди ВОЛІ Дубровицького району разом з громадською організацією «Сила Волі» розпочали акцію милосердя, допомагаючи хворим на цукровий діабет.
 
31 січня
Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра фінансів Олександра Данилюка, віце-прем’єра Геннадія Зубка та міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з проханням сприяти виділенню коштів з бюджету на 2017 рік на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в м. Дубровиця Рівненської області.
 
23 січня
Активісти партії «ВОЛЯ» в місті Дубровиця на Рівненщині взяли участь у святковому концерті до Дня. Соборності України Ведучою концерту у Будинку культури була людина ВОЛІ Валерія Кондратюк.
 
16 січня
На стадіоні «Горинь» в Дубровиці завершився традиційний зимовий турнір з міні-футболу «Різдво-2017», спонсорами та організаторами якого виступили політична партія «ВОЛЯ» та Дубровицька міська рада.
 
11 січня
Штаб Дубровицького районного осередку політичної партії «ВОЛЯ» на Рівненщині привітав одиноких людей поважного віку з Новим роком та Різдвом Христовим.
 
29 грудня
Члени партії "ВОЛЯ", які отримали сертифікати тренерів по роботі з виборцями, провели перший власний тренінг для активістів у м. Дубровиця на Рівненщині.
 
20 жовтня
Члени партії "ВОЛЯ", молодь, представники органів місцевого самоврядування, журналісти та громадські активісти в приміщенні Дубровицького професійно-технічного ліцею відвідали презентацію нової громадської організації «СИЛА ВОЛІ».
 
28 вересня
Представники Дубровицького районного осередку політичної партії «ВОЛЯ» на Рівненщині організували та провели День депутата, в ході якого було вирішено створити молодіжну громадську правозахисну організацію.
 
18 травня
«ВОЛЯ» Рівненщини ініціює депутатські звернення до Міністра екології та природних ресурсів України - Семерака О.М. та Голови Рівненської обласної державної адміністрації – Муляренка Олексія Віталійовича з вимогою надати інформацію про кількість виданих дозволів на випалювання деревного вугілля.
 
17 березня
Політична партія «ВОЛЯ» виступає за легалізацію видобутку бурштину та утворення на цих територіях об’єднаних територіальних громад, що сприятиме припиненню існуючих корупційних схем.
 
26 лютого
Депутати «ВОЛІ» Дубровицької міської ради ініціювали аудит низки комунальних підприємств Дубровиці (Рівненська обл.) та домоглися порушення кримінальних справ за фактами виявлених зловживань.
 
24 лютого
Депутатська фракція «ВОЛІ» у Дубровицькій міської ради, що на Рівненщині, запропонувала об’єднати комунальні підприємства міста, а саме: КП «Будинкоуправління», Готель « Дружба», комунальну службу міста та КП «Ринок».
 
23 лютого
В ніч на 23 лютого, невідомі спалили автівку людини ВОЛІ Віктора Чимерика. Напередодні активіст оскаржив у суді відмову голови сільради с. Городок Лесі Ткачук надати йому документи про виділення земельних паїв. Свою відмову сільська голова пояснила тим, що це нібито конференційна інформація.
 
22 лютого
До роковин кровопролитних подій Революції Гідності, на території парку імені Героїв Небесної Сотні, що у с. Городок, неподалік Рівного, пройшла молебень за полеглими Героями Майдану. У заході взяли участь люди ВОЛІ місцеві жителі, громадські активісти та представники політичних партій.

Пошук