Новини

13 червня
Майно львівської Спілки художників розкрадають, а незгідних із цим митців виключають з організації. Із такою заявою до ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ звернулися самі члени Спілки.
 
13 червня
Щоб не чекати міського бюджету, надходжень, автодорів, у Добромилі створили спеціальну Громадську організацію «Добра миля» для ремонту місцевої дороги.
 
13 червня
Минулого тижня Самбірське комунальне підприємство "Об'єднане" перестало вивозити сміття у місті. Його керівник Михайло Товарницький заявив, що зламалася техніка. Після кількох попереджень від міського голови Юрія Гамара він так і не віддав техніку у ремонт.
 
9 червня
Черговий урок патріотизму та історії війни провів наш боєць та людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Тарас Елейко для 40-ка учнів Пустомитівської ЗОШ №1.
 
7 червня
У Стрию зручним способом відмиваються бюджетні кошти через комунальні підприємства.
 
7 червня
На Львівщині триває боротьба громадського руху «Стоп лісоцид» з лісовою мафією. У Рух входять кілька львівських спільнот. Минулого тижня активісти принесли свої вимоги начальнику обласного управління лісового господарства Анатолію Дейнеці, однак той утік з управління та викликав людей у формі.
 
7 червня
Апеляційний суд Львівської області в черговий раз скасував ухвалу Самбірського міськрайонного суду від 19.05.2017 року щодо накладення арешту на документи Турківської міської ради, що були вилучені під час обшуку 10.03.2017 року.
 
3 червня
На мирну акцію "Стоп лісоцид" до Львівського обласного управління лісового господарства його начальник Анатолій Дейнека привів два екіпажі поліції, дільничних та молодиків зі шевронами добробатів. Натомість жодного чиновника установи, крім секретаря, у робочий час на роботі не було.
 
1 червня
Міністерство оборони нагородило волонтера та добровольця, людину ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Тараса Елейко пам’ятним знаком «За воїнську доблесть».
 
31 травня
Система петицій на сайтах держустанов – це замилювання очей про прозорість роботи і відмашка влади.
 
29 травня
Міський голова Самбора від партії «ВОЛЯ»-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Гамар нагородив грамотами переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів та їх вчителів.
 
23 травня
На Стрийщину без погодження з громадою завозять львівське сміття, в той час як питну воду з сіл Стрийського району Львів бере безкоштовно.
 
22 травня
У Самборі на Львівщині заступницю міського голови Наталію Зрем'як звільнили за нецензурні висловлювання та образи.
 
18 травня
Вже найближчим часом у Самборі буде облаштоване відеоспостереження і винні у руйнуванні майна будуть покарані.

Пошук