Новини

23 травня
На Стрийщину без погодження з громадою завозять львівське сміття, в той час як питну воду з сіл Стрийського району Львів бере безкоштовно.
 
22 травня
У Самборі на Львівщині заступницю міського голови Наталію Зрем'як звільнили за нецензурні висловлювання та образи.
 
18 травня
Вже найближчим часом у Самборі буде облаштоване відеоспостереження і винні у руйнуванні майна будуть покарані.
 
11 травня
У суспільстві утворився новий небезпечний прошарок – професія громадський активіст.
 
11 травня
Геннадій Когут - мер містечка Турка на Львівщині, який не побоявся кинути виклик системі і пішов проти усіх діючих схем і договірняків.
 
11 травня
Мер Турки Геннадій Когут, обраний від парті "ВОЛЯ", а зараз це РУХ НОВИХ СИЛ, вдруге довів в Апеляційному суді Львівської області незаконність дій слідчих та прокурорів за результатами обшуків.
 
10 травня
Можливість отримати 500 тисяч гривень в бюджет отримало місто Самбір завдяки погодженню руху вантажівок, що перевозитимуть до Стрільбичів комплектуючі до вітряків.
 
10 травня
Депутат місцевої сільради села Пристань від РУХУ НОВИХ СИЛ Галина Булик домоглась заміни трухлявих та аварійно небезпечних електричних опор.
 
10 травня
 
10 травня
У Стрию необхідне відділення інтервенційної кардіології.
 
28 квітня
У Самборі загострюється брудна інформаційна війна проти команди мера від ВОЛІ_РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Гамара.
 
27 квітня
Команда людей ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ із Городоцького району відвідали дитячий будинок у селі Корналовичі Самбірського району.
 
27 квітня
Волонтерська збірна «Воля» виграла 4-те місце кубка футзального турніру «Підтримай захисника України». Турнір відбувся під гаслом «Небайдужий, бо я – українець».
 
26 квітня
Оголошений меморандум про розподіл львівського сміття між містами Львівської області порушує чинне законодавство. Про це заявив юрист і людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Віталій Надашкевич.

Пошук