Новини

17 липня
Минув місяць після того, як Самбірська міська рада дозволила провезти через Самбір гігантські вітряки, і в місті уже триває будівництво майданчиків і тротуарів.
 
4 липня
Україна кишить агентурою Кремля, тому слід негайно реформувати спецслужби.
 
4 липня
Яворівський активіст та людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Кенцало судиться з Яворівською районною радою, де призначили двох заступників голови райради, замість одного, що є прямим порушенням закону.
 
30 червня
Турківська районна рада Львівської області провалила голосування за заборону проведення суцільних рубок на території Турківського району.
 
29 червня
Самбірське сміттєзвалище на Львівщині почали рекультивувати вперше за роки Незалежності.
 
29 червня
Хирівська міська рада одностайно підтримала ініціативу депутата від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Наталії Лесик про виділення коштів з міського бюджету для місцевої юнацької футбольної команди.
 
29 червня
Заступник мера міста Винники Львівської області та людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Богдан Шустер разом з мера міста підписали Меморандум про співпрацю з грузинським містом Гурджаані.
 
13 червня
Майно львівської Спілки художників розкрадають, а незгідних із цим митців виключають з організації. Із такою заявою до ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ звернулися самі члени Спілки.
 
13 червня
Щоб не чекати міського бюджету, надходжень, автодорів, у Добромилі створили спеціальну Громадську організацію «Добра миля» для ремонту місцевої дороги.
 
13 червня
Минулого тижня Самбірське комунальне підприємство "Об'єднане" перестало вивозити сміття у місті. Його керівник Михайло Товарницький заявив, що зламалася техніка. Після кількох попереджень від міського голови Юрія Гамара він так і не віддав техніку у ремонт.
 
9 червня
Черговий урок патріотизму та історії війни провів наш боєць та людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Тарас Елейко для 40-ка учнів Пустомитівської ЗОШ №1.
 
7 червня
У Стрию зручним способом відмиваються бюджетні кошти через комунальні підприємства.
 
7 червня
На Львівщині триває боротьба громадського руху «Стоп лісоцид» з лісовою мафією. У Рух входять кілька львівських спільнот. Минулого тижня активісти принесли свої вимоги начальнику обласного управління лісового господарства Анатолію Дейнеці, однак той утік з управління та викликав людей у формі.
 
7 червня
Апеляційний суд Львівської області в черговий раз скасував ухвалу Самбірського міськрайонного суду від 19.05.2017 року щодо накладення арешту на документи Турківської міської ради, що були вилучені під час обшуку 10.03.2017 року.

Пошук