Новини

23 червня
Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ підтримали голів ОСББ та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), які провели мітинг під Кабінетом міністрів з вимогою погасити заборговані кошти за пільги та субсидії ОСББ та ЖБК міста Києва та України. Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.
 
17 травня
Між містами Вишгород, Бровари, Буча та МВС буде підписано Меморандум про створення портативних поліцейських пунктів.
 
13 травня
На території колишнього піонерського табору в Макарівському районі на Київщині працівники ГФ "Макарівська муніципальна поліція" затримали два вантажні автомобілі з "Львівським" сміттям.
 
25 січня
Міністерство охорони здоров’я розробило проект постанови КМУ «Питання формування госпітальних округів», якою передбачено визначення складу й меж госпітальних округів та порядок їхнього створення, що може стати вироком для Сквирської Центральної районної лікарні і цілого міста.
 
27 листопада
Партія "ВОЛЯ" вкотре підтримала акцію протесту проти забудови Солом'янського ландшафтного парку по вулиці Кудряшова в місті Києві.
 
12 листопада
Представники Солом'янської районної організації партії "ВОЛЯ" підтримали ініціативних місцевих мешканців, які виступили проти забудови Солом'янського ландшафтного парку по вулиці Кудряшова в місті Києві.
 
27 жовтня
19 людей ВОЛІ з 10-ти областей України пройшли навчання у Національному демократичному інституті (США) в Україні.
 
25 жовтня
Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко звернувся до керівника головного управління Нацполіції в Київській області Дмитра Ценова та прокурора Київської області Дмитра Чібісова з вимогою невідкладно розслідувати вбивство Олександра Якимчука у місті Сквира та притягнути винних до відповідальності.
 
25 жовтня
Міська рада Вишгорода прийняла рішення та частково підписала договори на проведення робіт з реконструкції та впорядкування центральної площі Тараса Шевченка.
 
17 жовтня
Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко виступив за використання Веселокутського водосховища Таращанського району у відповідності до вимог чинного природоохоронного законодавства та надати доступ місцевим мешканцям до водойми.
 
13 жовтня
В дитячих садочках та школах м. Сквири продовжується програма з ремонту каналізаційних мереж та вбиралень.
 
13 жовтня
Директор ДП «Дослідне господарство «Сквирське» Андрій Вдовиченко та директор Сквирської дослідної станції органічного виробництва Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Юрій Терновий взяли участь у проекті «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».
 
28 вересня
Голова бюджетної комісії Сквирської міської ради та депутат від партії «ВОЛЯ» Володимир Добровольський виступив з ініціативою виділення коштів на ремонт прибудинкових території у місті Сквира на Київщині.
 
6 червня
Під час створення ОТГ найбільшою проблемою є формування переліку населених пунктів, які повинні увійти до територіальної громади. Адже неспроможні або малоспроможні населені пункти ніхто не хоче приєднувати.

Пошук