Новини

18 жовтня
Новий закон про вибори мусить витіснити весь «нафталін» із влади. В цьому переконаний один з лідерів партії "Рух Нових Сил", кандидат в президенти Юрій Дерев'янко. Нагадаємо, днями чимало українців, серед яких й активісти партії РНС, вийшли під стіни парламенту, аби нагадати своїм обранцям про їхні зобов’язання, які вони дали 4 роки тому.
 
11 жовтня
На наступній сесії Івано-Франківської обласної ради розглядатиметься звернення до вищого керівництва держави щодо Мераба Концелідзе, бійця-добровольця АТО, який хоче отримати українське громадянство, але ось уже два роки цей процес гальмується Адміністрацією Президента.
 
9 жовтня
Тендітна та наполеглива. 16-річна верховинка Таїсія Петрук – неодноразова призерка всеукраїнських та європейських спортивних змагань з тхеквондо. Нині дівчина готується до поїздки на чемпіонат Європи серед молоді у Варшаві. Аби досягти успіху, не зважає на великі відстані та погану дорогу і щотижня тренується у Івано-Франківську.
 
4 жовтня
Облаштувати нерегульовані пішохідні переходи в селі Цуцилів Надвірнянського району, нанести на них «зебру» та встановити дорожні знаки на дорозі Т-09-06 Івано-Франківськ-Надвірна. З такою ініціативою виступили депутати від фракці «ВОЛЯ» партії РНС в Надвірнянській райраді Іванна Савчук та Тетяна Пришляк. Відповідний запит вони адресували керівництву надвірнянської РДА в червні цього року.
 
27 вересня
Незаконні схеми з власністю та махінації з держреєстрами – під прицілом. Народний депутат України, кандидат в президенти Юрій Дерев’янко започаткував серію засідань підкомітетів в антикорупційному комітеті, на яких розглядають питання про незаконне позбавлення громадян права власності на будинки, квартири, землю чи бізнес.
 
21 вересня
Івано-Франківська обласна рада підтримала пропозицію очільниці фракції «ВОЛЯ», однієї з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольги Галабали щодо недопущення обмеження права доступу людей до залу сесійних засідань.
 
21 вересня
Зміни до податкового кодексу, які встановлюють податок на землі, що знаходяться під лісами, ведуть до банкрутства лісгоспів та їхньої приватизації. Про це на сесійному засіданні облради заявила депутат від фракції «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольга Галабала. Вона зазначила, що ці зміни вніс нардеп від БПП Юрій Соловей, який є обранцем від гірських населених пунктів Прикарпаття начебто з метою наповнення місцевих бюджетів.
 
21 вересня
Мераб Конселідзе- боєць батальйону "Донбас", доброволець, сьогодні звернувся до керівництва Івано-Франківсьої області аби ті допомогли йому в отриманні громадянства. Ось вже два роки, каже він, його документи лежать в Адміністрації президента. На питання чому й досі він не може отримати громадянства Концелідзе надали неофіційну відповідь - ти другом колишнього президента Грузії, лідером партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.
 
21 вересня
РУХ НОВИХ СИЛ закликає прикарпатців, які зіткнулися зі злочинними схемами з власністю, звертатися на гарячу лінію та перевірити в Держреєстрі своє нерухоме майно.
 
20 вересня
Сьогодні Нацрада з питань телебачення та радіомовлення України надала ТРК «Надвірна» ліцензію на створення ФМ-радіо. Разом із директором Богданом Климковецьким відстоювала місцевого мовника на отримання частоти в діапазоні 107,3 FM представник ради засновників ТРК «Надвірна», депутат райради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Тетяна Пришляк.
 
19 вересня
Яким чином залучити справді активних та ідейних людей до відбудови України навчають активістів партії РУХ НОВИХ СИЛ в Івано-Франківську.
 
17 вересня
П'ядицька ОТГ увійшла до числа фіналістів програми #DOBRE - «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Перший проект, який реалізують після підписання меморандуму з DOBRE - встановлення на території ОТГ дитячих спортивно-ігрових майданчиків, адже саме такий проект обрала громада.
 
14 вересня
Черговий педіатр обласної дитячої лікарні відмовилася брати на лікування дворічного хлопчика хворого на важку форму ДЦП, якого батьки привезли з високою температурою. Пояснила все тим, що в Україні діє медична реформа і батьки мають везти дитину в медзаклад за місцем прописки, до Рогатина.
 
13 вересня
Депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Галина Макота посприяла, щоб на території школи, що в селі Поляниця на Болехівщині, пробурили свердловину. Саме за її зверненням з обласного бюджету були виділені кошти в сумі 100 тисяч гривень на проведення робіт.

Пошук