Новини

12 грудня
Аби убезпечити пішоходів та водіїв у селі Заріччя від небезпечних ситуацій, там необхідно терміново встановити світлофори. З таким депутатським запитом під час сьогоднішнього сесійного засідання Надвірнянської райради виступив депутат від фракції «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Гнатишин.
 
12 грудня
Відремонтувати дороги, мости та соціально-економічні об’єкти в Надвірнянському районі. Фракція «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ» під час сьогоднішнього сесійного засідання Надвірнянської райради у спільному депутатському запиті висловила свої пропозиції щодо фінансування 33 об’єктів в різних населених пунктах району.
 
12 грудня
Неспроможність керівництва держави та косметичні реформи призводять до того, що Україна перетворюється на країну пенсіонерів із мізерною пенсією та бідних. Таку заяву під час сесійного засідання Надвірнянської райради зобила фракція «ВОЛЯ» партії РНС. Озвучила її очільниця фракції Тетяна Пришляк.
 
10 грудня
Проти оподаткування заробітчан на останній сесії облради виступила фракція "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ". Депутати певні,замість того, щоб дати людям можливість вільно заробляти, Порошенко і уряд Гройсмана роблять усе, аби просто виштовхнути людей з країни. З відповідною заявою до депутатів звернулась очільниця фракції Ольга Галабала.
 
7 грудня
Фракція «ВОЛЯ» в Івано-Франківській облраді підтримує позицію Ради церков і виступає за те, аби в Україні не було пропаганди одностатевих шлюбів, ЛГБТ, усиновлення дітей одностатевими парами. Однак при розгляді звернення обласної ради щодо захисту інституції сім'ї в Україні голова фракції, одна із лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ» Ольга Галабала внесла пропозиції фракції до такого документу.
 
7 грудня
Фракція «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ» наполягає розблокувати можливість перевіряти якість газу в Івано-Франківській області. Проект рішення, який мав би дозволити перевірку якості газу депутати напрацювали ще півтора роки тому. Втім профільні комісії його так і не розглянули.
 
7 грудня
На першій сесії нового року Івано-Франківська обласна рада планує розглянути питання щодо підвищення обороноздатності Прикарпаття.
 
7 грудня
Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Івано-Франківської області, який сьогодні прийняла Івано-Франківська облрада, необхідно доповнити переліком діячів, які підтримують та пропагують політику Путіна.
 
7 грудня
Україну хочуть перетворити на країну бідних і пенсіонерів. Замість того, щоб дати можливість людям вільно заробляти, Порошенко і уряд Гройсмана, роблять все для того, щоб цинічно прикрутити гайки людям.
 
5 грудня
Розблокувати закон про покарання злочинців, які постачають неякісні товари і послуги в армію. З такою вимогою до Порошенка та голови парламенту Парубія звернувся народний депутат, один з лідерів партії РНС, кандидат в Президенти України Юрій Дерев’янко. Під час брифінгу у парламенті він зазначив, що в указі Президента про воєнний стан Кабміну доручається забезпечити українських військових усім необхідним. Тож будь-яке фінансування ЗСУ, на переконання політика, має бути прозорим.
 
4 грудня
Свято добра та милосердя. До міжнародного дня людей з інвалідністю у Івано-Франківську влаштували урочистий концерт «Живу без обмежень». На сцені місцевої філармонії яскраві та душевні виступи тих, хто щодня намагається жити повноцінним життям.
 
29 листопада
За кошти депутата облради від фракції «ВОЛЯ» Андрія Марійчина для першокласників Яремчанської школи №1 вдалося придбати шафу для дитячих навчальних матеріалів.
 
23 листопада
Новий бюджет на 2019 рік прийнятий за допомогою кнопкодавства. Про це на своїй сторінці у фейсбук заявив народний депутат, один з лідерів партії РНС, кандидат в Президенти Юрій Дерев’янко. А відтак, констатує, цей документ абсолютно ганебний. Адже в ньому нема жодних позитивних зрушень для українців- значно збільшується податкове навантаження на бізнес та створені умови для розвитку та збагачення олігархату, а не держави.
 
23 листопада
Працюєш за кордоном-плати Україні податки! Такі наміри у Міністерства соцполітики. Зокрема його очільник Андрій Рева заявив про те, що 10 мільйонів українців-заробітчан повинні платити податки в Україні. Така ініціатива неабияк обурила народного депутата, одного з лідерів партії РНС, кандидата в президенти Юрія Дерев’янка. Бо певен-таким чином влада ще більше принижує українців

Пошук